07-05-16 09:57 AM
693 ... 7891011 ...
tools
  1. zeight's Avatar
    T-s Q5-et mar sokadszorra raztak le szuklatokoru emberkek akik minden aron fggetlen telot akarnak, szoval van vkinek jo tapasztalata ilyen netes "unlock code" vasarlassal? 37.5$ eddigi legjobb ajanlat amit talaltam de megnyugtatobb volna ha hallanek egy masnal mar bevaltat.

This is my Q-mpanion
    04-17-14 11:14 AM
  2. pystha's Avatar
    miert jobb az ftp a gyari smb funkciohoz kepest? Ha jol tudom az utobbi gyorsabb tobb file mozgatasa eseten es talan ez a gyakoribb telefonoknal (kepek,zene stb) Linux alol tokeletesen mukodik nekem a smb

This is my Q-mpanion
    Nem azt mondtam, hogy jobb. Azt mondtam, hogy FTP-vel elerheto a tartalom.
    Nem minden linux disztro jon smb-vel gyarilag telepitve. Nalam pl nincs smb es nem is fogom feltelepiteni csupan a BB kedveert ugyanis ezen kivul nincs mire hasznalnom.
    04-17-14 03:38 PM
  3. rodosto13's Avatar
    Szia, a Bellshare fejleszt?inek nem er?ssge a marketing (n 2 hnapja rtam nekik, azta is vrom a vlaszt), de itt a frumokon is rengetegszer felrttk nekik. Szval ott szerintem nem lesz segtsg, hanem ebben a topicban ( http://forums.crackberry.com/showthread.php?t=889239 ) keresd pfluger tagot, ? fejleszt? ott a cgnl (vagy ? maga a cg, ki tudja ) s rj neki PM-et, vagy a topicban is kirhatod a problmt, s majd vlaszol (ltalban 24 rn bell).
    Volt ott msnak is ilyen problmja, kell az email bizonylatnak

dv

Posted via CB10
    04-17-14 04:15 PM
  4. gollicz's Avatar
    Szia, a Bellshare fejleszt?inek nem er?ssge a marketing (n 2 hnapja rtam nekik, azta is vrom a vlaszt), de itt a frumokon is rengetegszer felrttk nekik. Szval ott szerintem nem lesz segtsg, hanem ebben a topicban ( http://forums.crackberry.com/showthread.php?t=889239 ) keresd pfluger tagot, ? fejleszt? ott a cgnl (vagy ? maga a cg, ki tudja ) s rj neki PM-et, vagy a topicban is kirhatod a problmt, s majd vlaszol (ltalban 24 rn bell).
    Volt ott msnak is ilyen problmja, kell az email bizonylatnak

dv

Posted via CB10
    Szia,

Koszonom, majd megnezem... Nekem egyebkent eleg gyorsan valaszoltak (kb 10 percen belul megkaptam a hibajegy szamat). Ma is irtak a bejelentesem statuszarol, hogy a bb valaszat varjak... Megvarom mi lesz a vegkifejlet.
    04-17-14 05:22 PM
  5. phunkypete's Avatar
    T-s Q5-et mar sokadszorra raztak le szuklatokoru emberkek akik minden aron f�ggetlen telot akarnak, szoval van vkinek jo tapasztalata ilyen netes "unlock code" vasarlassal? 37.5$ eddigi legjobb ajanlat amit talaltam de megnyugtatobb volna ha hallanek egy masnal mar bevaltat.

This is my Q-mpanion
    En a fuggetlenites.com-ot ajanlom, nem olcson, de jol, megbizhatoan dolgoznak. Tobbszor hasznaltam mar a szolgaltatasukat, mindig jo kodot kuldtek.
    Ellentetben tobb kulfoldi oldallal, ahol fizetes utan kozoltek, hogy ja, bocs, megsem tudnak hozza kodot... ilyenkor jo, ha az ember PayPal-lal fizet, ott az ilyen esetekben vissza tudja kerni a penzt.
    04-17-14 11:20 PM
  6. zeight's Avatar
    Nem azt mondtam, hogy jobb. Azt mondtam, hogy FTP-vel elerheto a tartalom.
    Nem kotekedes volt...lenyeg hogy megvalaszoltuk a Linuxos kerdest

(egyebkent a smb mukodik usbn keresztul is pb tegnap este 4.1M/s dolgozott igy, ezt a kis szosszenetet meg az usb contra BlackBerry link hez irtam ide)

This is my Q-mpanion
    04-18-14 12:46 AM
  7. TARTYOM's Avatar
    Koszonom a valaszokat!

Azt, hogy a BB hub milyen gyorsan frisstsen hol lehet beallitani? Csak mert ha elolvasok a telefonon egy emailt akkor a webes feluleten az ertesites meg percekig uj emailt jelez, s ez vissza fel is igaz
    04-18-14 07:35 AM
  8. Berryka's Avatar
    Sziasztok, tudna valaki segiteni? Letoltottem a Mireo GPS appot, de miutan bezartam tobbet nem tudtam elinditani. Toroltem, es ujra telepitettem, el is indult a progi, de en naiv megint bezartam, es amikor ujra meg akartam nyitni, ismet csak nem indult el... szeretnek valami offline navigaciot... van valakinek otlete? Elore is koszi. Erika

Posted via CB10
    04-18-14 08:09 AM
  9. pystha's Avatar
    A Mireo Don't Panic az egyetlen nativ BB offline navigacio.. ha jol tudom.
    Nalam gond nelkul mukodik es szerintem egy kituno program. Meg is vasaroltam az Europa terkepeket..
    Probaltad esetleg ujrainditani a telefonodat es ujra megprobalni?
    A masik varians a Sygic nevu android progi ami ugyancsak tokeletesen mukodik de nem a legegyszerubb feltelepiteni na meg ugye nem egy nativ alkalmazas.
    Berryka likes this.
    04-18-14 09:30 AM
  10. zeight's Avatar
    Nekem meg csak olyan hibam volt a mireoval hogy ossze vissza vette be a dolgokat, de azt egy ujrainditas megoldotta, passz hogy ezt mi okozhatja (meg egyszer lefagyott hataratlepes kozben)

This is my Q-mpanion
    Berryka likes this.
    04-18-14 11:18 AM
  11. MercCrem's Avatar
    En az androidos Igo 8 at raktam fel.
    Tokeletes.
    Vegigneztem en is mindent,de az a velemenyem,ennel jobb nincs.
    Meg az Egerut ami jol vegzi a dolgat,de igazabol felenk nincs annyi dugo.

Pin:2AC71B8C
    Berryka likes this.
    04-18-14 12:54 PM
  12. ceftriaxone's Avatar
    Sorry for not using Hungarian, I am from Serbia, and I need your help ;-)
    I would like to buy z30 in Hungary. Could somebody please give me advice about places with best prices? I prefer Szeged, because it's closest to me. Thank you in advance

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    04-18-14 05:38 PM
  13. czifrajoco's Avatar
    Az iGo offline navigci nagyon jl műkdik Z10-en!
    Ezt a verzit tudom ajnlani, a belső memribl teleptsd.

v9.6.29.383117
    Berryka likes this.
    04-19-14 04:02 AM
  14. Berryka's Avatar
    Nagyon koszonom a valaszokat. Ujrainditottam de semmi valtozas. Biztosan en benazok, de ugyanugy beugrik inditasnal a fekete kepernyo, mintha indulna, azutan viszont visszadobja a kezdokepernyot.
    Joco,mi az, hogy belsomemoriabol telepiteni?
    Egy amatorrel alltok szemben, de gondolom, ez most egyertelmuve valt
    (Mentsegemre legyen mondva: amator vagyok, de nagyon lelkes )
    04-19-14 04:30 AM
  15. zeight's Avatar
    Szerintem csak arra gondolt hogy az igo mappat ami a terkepeket poi-t stb tartalmaz a belso memoriaba dobd be (mivel nem hasznaltam csak tipp de az igo alapbol az sdre dobna magat de ahogy eddig neztem android progik sdnek latjak a belsot externalSDnek a kulso tart)
    Berryka likes this.
    04-19-14 06:01 AM
  16. NeDeRo's Avatar
    Nevjegyek szerkesztese.

Sziasztok letezik BBQ10-re olyan progi amivel a keszuleken talalhato kontaktokat szerkeszteni lehet a PC-n? Gondolok itten amit a Nokia zsenialisan megoldot a Nokia PC Suite segtsegevel.

Posted via CB10
    04-19-14 03:58 PM
  17. MercCrem's Avatar
    Nevjegyek szerkesztese.

Sziasztok letezik BBQ10-re olyan progi amivel a keszuleken talalhato kontaktokat szerkeszteni lehet a PC-n? Gondolok itten amit a Nokia zsenialisan megoldot a Nokia PC Suite segtsegevel.

Posted via CB10
    Egy ilyen program engem is erdekelne.

04-20-14 03:34 AM
  18. molnarzso's Avatar
    Egy ilyen program engem is erdekelne.

A gmailben tarolt nevjegyek a gmail webes feluleten szerkeszthetoek majd atvandorolnak a telefonra.

Tapatalk BB Q10
    04-20-14 05:15 AM
  19. Nordiska's Avatar
    A laptopom procijt felforralja az oldal..

Nem lpek be sokat, nyron stni lehet majd ezzel. :-)

A Magyar BlackBerry Klub BBM csatornja beindult. Gondolom mindenki hallott mr rla a C0031C7E3 ...

Vegytek fel. Ksznik Zozk is... /Hagyjuk őket pilni... :-D /
    04-20-14 07:30 AM
  20. TARTYOM's Avatar
    Nem fontos a belsore telepitened, nekem is a kulson van es megy minden tokeletesen. Osszesen annyi hibat velten felfedezni, hogy a telepitest kovetoen nem megy a hang de ha kilepsz majd ujra vissza akkor jo lesz.

Szintn v9.6.29.383117 verzi.
    Berryka likes this.
    04-20-14 11:06 AM
  21. NeDeRo's Avatar
    Kszi kiprobalom a Gmail lehetoseget.

Posted via CB10
    04-21-14 12:29 AM
  22. zeight's Avatar
    Kellemes Husveti Unnepeket

This is my Q-mpanion
    04-21-14 01:01 AM
  23. TARTYOM's Avatar
    Valakinek sikerlt elindtani olyan droidos alkalmazsokat mint pl a The Walking Dead - Season One ?
    04-21-14 07:29 AM
  24. czifrajoco's Avatar
    Nagyon koszonom a valaszokat. Ujrainditottam de semmi valtozas. Biztosan en benazok, de ugyanugy beugrik inditasnal a fekete kepernyo, mintha indulna, azutan viszont visszadobja a kezdokepernyot.
    Joco,mi az, hogy belsomemoriabol telepiteni?
    Egy amatorrel alltok szemben, de gondolom, ez most egyertelmuve valt
    (Mentsegemre legyen mondva: amator vagyok, de nagyon lelkes )
    Szia!

gy rtettem, hogy az iGo mappt s a teleptő fjlt a memria krtyra msold, onnan teleptsd. Zeight, igazad van, vannak verzik, amelyek sd-ről is jl futnak, az, amit ajnlottam nem mxik mem karirl, valamilyen hibazenettel kilp.

Berryka! Mi sem ezt tanultuk az iskolban, ha tudunk, segtnk !!!
    Berryka likes this.
    04-22-14 01:06 AM
  25. Berryka's Avatar
    Sziasztok, felve es csak nagyon halkan jelzem, hogy a Sygic-ot sikerult raeroltetnem a telefonomra... Van ugy, hogy a beallitasok ideje alatt egyszer csak kilep a programbol, de amikor elindul a navigalas, onnantol kifogastalanul fut. Mivel iszonyat nagy a program, ezert teszek meg egy kiserletet a Mireoval, de ha most sem akar velem "egyuttmukodni", akkor buktak egy vasarlot...

Ja! En vagyok olyan bator, es nem tettem memoria kartyat a telefonomba... mivel mindent lementek, ezert nem ereztem szuksegesnek, ugyhogy nalam nincs eselye az SD-re mentesnek.

Joco! Azt esetleg meg tudod mondani, hogy az Igo offline progi terkepestol, kb mekkora helyet igenyel? Mert, ha kisebb, mint a Sygic, akkor lehet, hogy megkuzdok vele

Elore is koszi.

Szep napot Nektek, Erika
    04-22-14 01:52 AM
693 ... 7891011 ...