1. czifrajoco's Avatar
    �dv Berryka!

    Igaz most az �n Z10-em szerv�zben van, de azt hiszem a sz�veges �zenet be�ll�t�sokn�l van egy speci�lis men� valahol a k�pernyő alj�n k�z�pen, azon bel�l pedig a legfelső kapcsol� erre a megold�s, a k�l�nleges karakterek enged�lyez�se. Ezt kapcsold �t, �s megint csak a kijelző alj�n ott van az, hogy ment�s (kicsi mappa jel).

    Első alkalommal hosszasan r�h�gtem azon, hogy a magyar �kezetek k�l�nleges karaktereknek sz�m�tanak .
    04-09-14 02:39 AM
  2. czifrajoco's Avatar
    Sziasztok (itt is) !

    Amikor megvettem a kicsik�met (Q10) amit m�r alig tal�ltam k�szleten, minden boltban megk�rdezt�k hogy biztos BB-t akarok-e v�s�rolni. Most csak pislogok magamba �s nem �rtem ezeket az embereket �s magamat sem hogy minek nem v�ltottam hamarabb (?)

    Sok sikert k�v�nok a CB HUN-nak a tov�bbiakban !
    Ezt csak akkor �rti meg sok-sok gagyifonos, ha kipr�b�lja !
    04-09-14 02:41 AM
  3. Berryka's Avatar
    Nagyon k�sz�n�m Kicsit cammog�san, de megtal�ltam, �s nagyj�b�l j�l eml�kezt�l
    M�r megint az a HUB... A BB HUB-on bel�l kell a sz�veges �zenetekben megtal�lni a sp�ci karakterek enged�lyez�st... �n eddig a sz�veges �zeneten bel�l, ill. a Nyelv �s bevitel alatt gar�zd�lkodtam.

    M�g egyszer: k�szi.

    Erika
    04-09-14 03:45 AM
  4. eventus7's Avatar
    Nekem az a tapasztalatom, hogy sajnos nem is tudj�k felfogni �s idegenkednek tőle a kipr�b�l�s ut�n is Annyira lebut�totta az embereket az android/ iphone. Minden van, csilli-villi �s nem kell gondolkodni nekik.

    Ezt csak akkor �rti meg sok-sok gagyifonos, ha kipr�b�lja !
    04-09-14 03:48 AM
  5. Berryka's Avatar
    Czifrajoco, az előbbi bejegyz�sem neked sz�ntam... előbb-ut�bb csak menni fog ez nekem
    04-09-14 03:49 AM
  6. kRoy_03's Avatar
    Szia! STA100-2 OS: 10.2.1.2102
    Napi 1-1,5 �ra folyamatos besz�d, 1 corporate, 3 priv�t mail account, folyamatosan 4G-s kapcsolattal minimum 35 �ra �zemidő, (swisscom a szolg�ltat�m)
    A wifi nagyon gyakran ront az �zemidőn a mobil adatkapcsolathoz k�pest. "Zajos" k�rnyezetben megemeli a rendszer a r�di� teljes�tm�ny�t, ami igazi akkugyilkos. (Ha a K�sz�l�kfigyel�s/Akkumul�tor alatt a "K�szenl�t" t�bb mint 1%-t fogyaszt, akkor gyanakodhatsz erre)
    04-09-14 04:06 AM
  7. eventus7's Avatar
    M�sok is panaszkodtak r�, hogy az �j paratek antenna m�gsem olyan j� wifi �s mobilh�l�zatn�l egyar�nt.

    Szia! STA100-2 OS: 10.2.1.2102
    Napi 1-1,5 �ra folyamatos besz�d, 1 corporate, 3 priv�t mail account, folyamatosan 4G-s kapcsolattal minimum 35 �ra �zemidő, (swisscom a szolg�ltat�m)
    A wifi nagyon gyakran ront az �zemidőn a mobil adatkapcsolathoz k�pest. "Zajos" k�rnyezetben megemeli a rendszer a r�di� teljes�tm�ny�t, ami igazi akkugyilkos. (Ha a K�sz�l�kfigyel�s/Akkumul�tor alatt a "K�szenl�t" t�bb mint 1%-t fogyaszt, akkor gyanakodhatsz erre)
    04-09-14 04:41 AM
  8. icezozo's Avatar
    de jo, beindult az elet itt is !
    04-09-14 06:26 AM
  9. zeight's Avatar
    de jo, beindult az elet itt is !
    Csak egyelore olvasoszemuveg kell kitalalni ki mit irt

    Posted via CB10
    04-09-14 06:28 AM
  10. ikelemen5's Avatar
    Sziasztok! �n is idetal�ltam
    BB Q5�m van, olyan k�rd�sem lenne,hogy nektek nincs olyan probl�m�tok mostan�ban,hogy egy besz�lget�sből,legyen az bbm,vagy facebook ha youtube linket kapok,r�kattint�s ut�n mintha bet�ltene az adott oldal,de k�zben csak feh�r a kijelző..�s semmit nem lehet vele csin�lni,max bez�rni ? :/
    04-09-14 07:11 AM
  11. Crafter32's Avatar
    Nem tud vki egy j� progit mag�ntelefonsz�mok blokkol�s�hoz?
    04-09-14 07:15 AM
  12. czifrajoco's Avatar
    Czifrajoco, az előbbi bejegyz�sem neked sz�ntam... előbb-ut�bb csak menni fog ez nekem
    T�relem, majdcsak fog az menni ! Elősz�r �n is csak n�ztem mi micsoda itt, 2 �ra eltelt�vel jelent meg az �zenetem illetve v�laszom ... mindennek ellen�re �r�l�k, hogy itt is jelen lehet�nk !!!
    04-09-14 07:39 AM
  13. Latitude71's Avatar
    Sziasztok itt is.
    04-09-14 07:50 AM
  14. Annamari's Avatar
    Haho Evribadi! de jo, hogy letrejott ez a dolog!

    Posted via CB10
    04-09-14 08:56 AM
  15. zeight's Avatar
    Sziasztok! �n is idetal�ltam
    BB Q5�m van, olyan k�rd�sem lenne,hogy nektek nincs olyan probl�m�tok mostan�ban,hogy egy besz�lget�sből,legyen az bbm,vagy facebook ha youtube linket kapok,r�kattint�s ut�n mintha bet�ltene az adott oldal,de k�zben csak feh�r a kijelző..�s semmit nem lehet vele csin�lni,max bez�rni ? :/
    Halisten nem feher kep van kb 1 secig aztan betolt (Q5 itt is) de en alapvetoen fast tubeot hasznalok erre a celra

    Posted via CB10
    04-10-14 12:37 AM
  16. Klyderone's Avatar
    Sziasztok!

    �n m�g nem vagyok BB user �s m�g sajnos nem is volt soha BB-m de ha minden j�l megy hamarosan lesz egy Q10-esem. Tudn�tok tan�csokkal szolg�lni a haszn�lat�t illetően? Illetve, hogy Ti milyen appokat haszn�ltok �s mit �rdemes let�lteni haszn�lni?

    előre is k�szi a v�laszt!
    gondoltam megpr�b�lom megk�rdezni m�g egyszer h�tha most kapok v�laszt :P
    04-10-14 01:12 AM
  17. MercCrem's Avatar
    Erre eleg nehez valaszolni.
    Nalam a kovetkezo appok vannak,amikkel meg vagyok elegedve.

    Valuta:FX Rates
    Radio: Nobex
    Keszulek adatok : bbve,fire chest usage,battery guru
    Rss: Feed Minder
    Wikipedia.
    Van meg androidos progibol az Index,viber,jofogas,port tv.

    Kb ennyi...

    Ui: fut mar a lottozo is,csak sms kuldesre nem tudom ravenni...

    Pin:2AC71B8C
    04-10-14 03:32 AM
  18. petogy's Avatar
    Sziasztok, Kelenne egy kis segitseg! A BBM nem megy csak wifi- n! Valakinek valami otlete esetleg?

    Posted via CB10
    04-10-14 04:03 AM
  19. dm13dv1b's Avatar
    BIS van?

    Posted via CB10
    04-10-14 05:24 AM
  20. zeight's Avatar
    Van egy "maveras" dolog sideloadnak hivjak azzal dobd fel a snap-ot azzal konnyen lehet android appokat feltenni (en nem kifejezetten vagyok oda ertuk de van amibol nem nagyon van alternativa pl Bkv vagy volan program)

    Amit en rendszeresen hasznalok
    Gps: Bemaps es mireo (ez utobbi Kurva j� offline progi)
    Rss-re rss hub
    Ghost Commander ez sajna androidos de blackberry worldbol elerheto (smb miatt kell ebben nem nagyon remekel a world)
    Minden m�s filekezelesi cuccra Playcloud nat�v gyors felho szolgaltatasok �s ftp is van benne
    Aztan fast tube youtubehoz a preload miatt szeretem igazan
    Bebuzz sztem amiota headless kotelezo kicsit konnyebb ha tudom mi miatt villog a Led, nem is ertem gy�rilag miert csak piros sz�nben tud, egyelore ennyi ha van meg vmi kerdes hajra

    Posted via CB10
    04-10-14 05:56 AM
  21. zeight's Avatar
    A blackberry logot nem latod a terero mellett akkor nem is fog menni, amugy nekemegy napig nem volt blackberry kapcsolatom a magentanal wifirol jo volt minden mobil neten keresztul semmi...aztan estere jo lett

    Posted via CB10
    04-10-14 05:59 AM
  22. dm13dv1b's Avatar
    Addig m�g j� is ha wifin van, a ciki mikor frissitesz �s ut�na r�j�ssz, hogy �pp pont wifin nem volt amugy tapatalkon minden ekezet olvashato.

    Tapatalk BBZ10
    04-10-14 06:04 AM
  23. petogy's Avatar
    Koszi, remenykedem, hogy megjavul! Legalabb viber lenne, de os 10- re tudtommal nincs

    Posted via CB10
    04-10-14 10:45 AM
  24. dm13dv1b's Avatar
    1Mobile Market-rol letoltheto!

    Tapatalk BBZ10
    04-10-14 10:57 AM
  25. petogy's Avatar
    Koszi, Probalkozom, de nem akarja letolteni

    Posted via CB10
    04-10-14 11:13 AM
693 ... 45678 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD