07-05-16 09:57 AM
693 ... 2223242526 ...
tools
  1. G-SRT4's Avatar
    Nem hasznltam a 930as előtt WindowsPhonet de az biztos hogy van klnbsg a modellek kztt. A quad core proci azrt jl jn mert tny s val hogy osszehasonlitva apukm 520asaval s mostanra mr 530asaval :-) van klnbsg. Minden gyorsabb lnyegesen az nfc is simn műkdik minden eddig prblt msfajta kszlkkel s mg cortana is egyszerűen gombnyoms nlkl indul abszolt hangra. De apukm teloja is jl be van lltva s eddig nem volt Bluetooth vagy brmilyen ms problma. rdemes kiprblni egy magasabb kategrisat ha lehetősg van r. Nem lesz csalds szerintem. Basszus nem vagyok fanboy de egyelőre mg nem teljesen szoktam hozz a passporthoz br most hasznltam a blender egy kicsit ami tnyleg cool. Remlem J.C. Sikerre viszi a BlackBerryt kihuzza a szarbol mert a szoftver az intuitv nagyon nem hiba van annyi autban is! Csak lassan mr tnyleg finomtani kell az aprosagokon is mint pl a matrick a facebook app meg developolhatnanak magnl a BlackBerrynel dolgoz emberek pr natv appot. De 2015 lesz taln a profit ve. Vagy a vgső buks ve. Remlem minden pozitv lesz!

BlackBerry Passport
    01-26-15 12:26 PM
  2. zeight's Avatar
    Nekem az universal search eddig a rakfenem a BlackBerry 10el. A 9320 jformn minden ikon elvolt dugva mert ahogy leutottem a billt. Mr ott volt minden tallat kellet egy nv egy bunorekben megkerdezte mit akarok csinlni s ezek nem msodpercek alatt hanem azonnal. Most hogy van egy jobb telom ez kb gy nezki hogy leutom a gombokat kisvrtatva feljon egy kpernyő ahova lassacskn betoltodnek a dolgok majd nv aztn bejon egy j ablak megkerdezi ott mit csinljak s ha ott is megvagyok jn mg egy ablak. Tudom beirhatnam a nv el hogy mail s egyből email lenne de rgen mg ennyi se kellett, s ha arrl beszlnk hogy a BlackBerry előnye a produktivitas akkor mirt rzem gy hogy ebben iszonyat nagyot lptem visszafel a csilli villi q10el egy fostalicska 9320hoz kpest. (j minden msban kb imdom ezt a telefont na de mgis)

Q10 is my Qmpanion
    01-26-15 03:29 PM
  3. G-SRT4's Avatar
    Passport előtt Z30 is volt gomb nlkl de most ahogy prblgatom 10.3on nincs kss meg 10 fele ablak egy betű s a mr előttem is a megfelelő funkci.

BlackBerry Passport
    01-26-15 03:49 PM
  4. ChesterVanyak's Avatar
    Valaki tudja lesz-e olyan lehetősg a BB asszisztensnl hogy gomb nlkl azaz csak hangal el tudjam indtani? (mint pl siri, google...)

Posted via CB10
    01-28-15 11:35 AM
  5. G-SRT4's Avatar
    Valamikor biztos mert ugyebr WindowsPhonera is most jtt ki a teljes gombnyoms nlkli cortana! Elvileg februrban gy tudom jn a 10.3.1 azt hiszem taln Z10en kvl minden ms kszlkre elrhető lesz ez mg de az azutni aztn mr csak Passport s Classictol felfel! Lehet az j frissitesben mr benne lesz.

BlackBerry Passport
    01-28-15 11:59 AM
  6. G-SRT4's Avatar
    Amgy djaznm n is mert ez is pozitvum WindowsPhone irnyba! s autban jl jn egy ilyen funkci. BBre is klassz lenne.

BlackBerry Passport
    01-28-15 12:01 PM
  7. ChesterVanyak's Avatar
    Akkor gondolom nem lesz sokig tmogatva a z10-em

Posted via CB10
    01-28-15 12:31 PM
  8. G-SRT4's Avatar
    Ht lehet hogy rosszul tudom de azt hiszem gy olvastam. Mindenesetre remlem lesz pr finomts. Alapfrissites biztos lesz egy darabig!

BlackBerry Passport
    01-28-15 01:21 PM
  9. MercCrem's Avatar
    Lenne nekem is egy "hulye" kerdesem.
    A telenor teljesen kivette a BlackBerry-t a kinalatabol.A masik ket szolgaltatonal meg bent van.
    Ha jon februarban a frissites,ne is varjam,hogy a telenoros szolgaltato meglep vele?Toltsem a hivatalost le a netrol?Vagy ilyenkor mi van?

Posted via CB10
    01-29-15 01:28 AM
  10. G-SRT4's Avatar
    Igazbl a BlackBerry nyomja ki őket nem mindegyik szolgltat csinl tesztet szemlyre szabast de a biztonsg kedvrt a BlackBerry linket hasznlva frissits ha mr tbben megkaptak ms szolgltatnl. Amgy itt is sokszor az EE ksőbb nyomja ki mint az O2 mondjuk. Szval valamilyen mdon mindkepp tudsz majd frissteni!

BlackBerry Passport
    01-29-15 05:07 AM
  11. AttilaQ10's Avatar
    Lenne nekem is egy "hulye" kerdesem.
    A telenor teljesen kivette a BlackBerry-t a kinalatabol.A masik ket szolgaltatonal meg bent van.
    Ha jon februarban a frissites,ne is varjam,hogy a telenoros szolgaltato meglep vele?Toltsem a hivatalost le a netrol?Vagy ilyenkor mi van?

Posted via CB10
    Szia n is Telenoros vagyok n mr frisstettem sachesivel,a roncsols mentes mdszerrel. Egyenlőre szuper minden :-)

Posted via CB10
    01-30-15 08:54 AM
  12. borjati87's Avatar
    Sziasztok!
    Krlbellűl kt napja van a kezemben egy blackberry z10. Megszerettem gyors stabil OS el rendelkező telefonnak tűnik. Mg a Windows phone vilgban otthon vagyok gy itt nem. segtsgeteket szeretnm krni pr dologban.
    Mik a hasznos appok amiket "ktelező letlteni"
    Mellyek a legoptimlisabb belltsok
    Nekem az STL 100 1 es varins van. Ez htrny????
    Vlaszotokat tipjeiteket előre is ksznm.
    dvzlettel: Istvn
    02-02-15 09:27 AM
  13. G-SRT4's Avatar
    Frisstsd a legutbbi gyri szoftverre s ennyi. Letoltendo appok kzl hat onedrive esetleg amit n is hasznlok meg esetleg box ha az jobban bejon. Amgy n szemly szerint semmi ms konkrt appot nem tudok ajnlani ami rtelmes s hasznos jtkok akadnak ignyesek amiket rdemes kiprblni de ennyi. Ht az amazon app storebol igazbl mindent le tudsz tlteni ami rdekelhet de ht azok ugye androidok. Ja de Z10re taln mg nincs gyrilag asszem amazon a bongeszoben menj r az amazonra s tltsd le a telora. Aztn mr nemcsak BlackBerry World lesz hanem android progik is sideload nlkl.

BlackBerry Passport
    02-02-15 10:43 AM
  14. zeight's Avatar
    Egy navi programot mindenkpp szerezz be mert a wptol elteroen a BlackBerry elg szar gyrilag ezen a tren.

Q10 is my Qmpanion
    02-03-15 12:50 AM
  15. MercCrem's Avatar
    Sziasztok!
    Krlbellűl kt napja van a kezemben egy blackberry z10. Megszerettem gyors stabil OS el rendelkező telefonnak tűnik. Mg a Windows phone vilgban otthon vagyok gy itt nem. segtsgeteket szeretnm krni pr dologban.
    Mik a hasznos appok amiket "ktelező letlteni"
    Mellyek a legoptimlisabb belltsok
    Nekem az STL 100 1 es varins van. Ez htrny????
    Vlaszotokat tipjeiteket előre is ksznm.
    dvzlettel: Istvn
    Nobex-FeedMinder-Call Blocker.))
    Meg az Fx rates illetve a Countdown,de ez inkabb nekem fontos.

Posted via CB10
    02-03-15 09:40 AM
  16. MercCrem's Avatar
    Szia n is Telenoros vagyok n mr frisstettem sachesivel,a roncsols mentes mdszerrel. Egyenlőre szuper minden :-)

Posted via CB10
    Melyik verziot raktad fel?

Posted via CB10
    02-03-15 09:41 AM
  17. Krisztian Megyeri's Avatar
    Sziasztok!

Kt krdsem lenne:

1. Blackberry apn-nel műkdnek tkletesen a google-cuccok? Itt leginkbb a push e-mailre s a GTalkra gondolok.

2. Ha simn, telefonrl frisstem, mikor a 10.3.1 megjelenik, megmaradnak a teleptett BB s android appok?

Előre is kszi!
    02-03-15 10:51 AM
  18. G-SRT4's Avatar
    Gmail az műkdik mindenkpp simn behuzza a maileket a hub. A tbbi Google szerviz nem igazn műkdik sőt taln egyltaln nem mint pldul klnbző szinkronizalando dolgok naptr bngsző. Ha frissted magt az OSt valamikor amikor lesz j akkor gyis csinl egy automata backupot s minden gy marad majd mint előtte. Minden teleptett programod fent kell maradjon.

BlackBerry Passport
    02-03-15 11:26 AM
  19. Krisztian Megyeri's Avatar
    Ksznm szpen!
    Kzben eszembe jutott mg valami: az j t-mobile-os csomagoknl jl rtelmezem, hogy az internet blackberry apn-en keresztl megy?
    02-03-15 02:13 PM
  20. zeight's Avatar
    A regieknel is azon ment br hasznlhat az "internet" apn de akkor a bbm nem fog műkdni, hogy mi ms meg ami azt hasznlja azt nem tudom ebben az egyben vagyok biztos

Q10 is my Qmpanion
    02-04-15 12:58 AM
  21. Krisztian Megyeri's Avatar
    Igen, n jelenleg is sima apn-t hasznlok, mivel t-s vagyok, ezrt nem is ment a BBM. A gtalk viszont igen, s az elterjedtsge miatt jelenleg nlklzhetetlen szmomra. Szimpatikusak az j csomagok, ezrt is gondoltam a vltsra, csak tudnom kellene, hogyan szuperl a gtalk a bleki apn-nel.
    02-04-15 10:21 AM
  22. zeight's Avatar
    Kb minden ugyan gy megy rajta egyedl a bbm ilyen finnys cucc

Q10 is my Qmpanion
    02-04-15 11:24 AM
  23. AttilaQ10's Avatar
    Melyik verziot raktad fel?

Posted via CB10

Hungarian HUB-img_20150206_110801.png

Posted via CB10
    02-06-15 04:08 AM
  24. MercCrem's Avatar
    A heten megszunik,nyugdijba kuldik a Google talk-ot.
    Valakinek sikerult eletre kelteni a BlackBerry-n a hangoutsot?

Posted via CB10
    02-12-15 12:59 AM
  25. zeight's Avatar
    http://appworld.blackberry.com/webst...ntent/59945472

Ezt nzted mr?

Q10 is my Qmpanion
    pystha likes this.
    02-12-15 11:38 AM
693 ... 2223242526 ...