07-05-16 09:57 AM
693 ... 1920212223 ...
tools
  1. NeDeRo's Avatar
    Ksznm az inft. Akkor trelem tovbbra!

NeDeRo
    12-26-14 03:10 PM
  2. eventus7's Avatar
    Get the official Google Play Store for Apps, Books and Music on your BlackBerry! - BBin

Lassan erdemesebb lesz venni egy droidot.Mert nativ program alig alig van,az is fizetos szinte mind.
    Nem sajnalom azt az 1-2 eurot,de fusztral,hogy amig az egyik op rendszerre van 30-40 lehetoseg,abbol 2-3 fizetos, addig a BlackBerry re max 3-4 es abbol 3 fizetos.

Posted via CB10
    Tiszta tragdia a BlackBerry nem jtszani van... Itt az alap rendszer nyjtja a lnyeget s nem egy hulladk tele letlthető, szintn hulladk alkalmazsokkal. Lehet nyugodtan droidot venni...
    12-27-14 04:25 PM
  3. MercCrem's Avatar
    Hiszed vagy sem,egy jatek nincs a telefonomon...
    Csakhogy se egy magyar app,se alternativa.Ha nem lenne futtathato a droidos programok,joval kevesebbet erne a BlackBerry.
    Index,olx,vatera,lottozo es meg sorolhatnam...
    Ennyi erovel a legolcsobb, gagyibb android is hasit,ha nem telepitunk ra semmit.

Posted via CB10
    12-28-14 01:24 AM
  4. MercCrem's Avatar
    Mondjuk realisan belatva el kell fogadni,hogy pici tabor a BlackBerry.Lehet napellenzovel vedeni,de a tenyek sajnos magukert beszelnek...
    Egy jo pelda: BlackBerry ebay frissites:2013 aug.19
    Android ebay :2014 nov.19.
    Ennyi...

Posted via CB10
    12-28-14 01:31 AM
  5. NeDeRo's Avatar
    Mondjuk realisan belatva el kell fogadni,hogy pici tabor a BlackBerry.Lehet napellenzovel vedeni,de a tenyek sajnos magukert beszelnek...
    Egy jo pelda: BlackBerry ebay frissites:2013 aug.19
    Android ebay :2014 nov.19.
    Ennyi...

Posted via CB10
    Ez igaz, hogy sokkal szűkebb a BlackBerry tbor mind az Android vagy akr a Iphone -s! De nem is ez itt a lnyeg, van akit megrint a Blackberry lnyege van akit nem. Nagyon sok ismerősmnek elmondtam mikor előhozdott a tma : tkletes telefonkszlk NINCS! Aki arra vgyik, hogy a kszlke telelegyen mindenfle app -al lehet vlasztani: Android vagy Iphone! Nem tartom ugyanakkor helyesnek leblamlni egy ms kszlket csak azrt mert MS! Szerintem ha oly nagyon kibrndultl a BlackBerry kszlkből nagy valasztk ll rendelkezsedre a gagyitol a cscskszlkekig a droid hadseregbe! Az erő legyen veled.

NeDeRo
    12-28-14 04:37 AM
  6. MercCrem's Avatar
    Hogy megerts.
    Van egy kurva jo telefonom,es lassan mar csak android programokat lehet ra telepiteni...
    Magyar alkalmazasok a BlackBerry-n szinte nulla.

Posted via CB10
    12-28-14 06:11 AM
  7. zeight's Avatar
    n azt hittem tnylegesen is 0 legalbbis mg egyet se talltam

Q10 is my Qmpanion
    12-28-14 07:30 AM
  8. czifrajoco's Avatar
    Valban zavar, hogy nincs magyar nyelvre rt app, de nem hiszem, hogy ez annyira nagy tragdia lenne, hiszen ha jl megnzzk, ms kisebb nemzetek is szvnak ezzel a "problmval".
    Azt gondolom, neknk is okosodni kell az OKOS kszlkeinkhez, mert hiba az okos telefon, ha hlye a gazdja, muszj megtanulnunk a vilgnyelv nhny szavt, s gy mr nem jelenthet problmt egy-egy jobb app hasznlata.
    A BB-nek ezen a tren van mg hova fejlődnie, de csak akkor fog, ha hasznljuk a kszlkeit.
    pystha and NeDeRo like this.
    12-28-14 08:23 AM
  9. zeight's Avatar
    Valban zavar, hogy nincs magyar nyelvre rt app, de nem hiszem, hogy ez annyira nagy tragdia lenne, hiszen ha jl megnzzk, ms kisebb nemzetek is szvnak ezzel a "problmval".
    Azt gondolom, neknk is okosodni kell az OKOS kszlkeinkhez, mert hiba az okos telefon, ha hlye a gazdja, muszj megtanulnunk a vilgnyelv nhny szavt, s gy mr nem jelenthet problmt egy-egy jobb app hasznlata.
    A BB-nek ezen a tren van mg hova fejlődnie, de csak akkor fog, ha hasznljuk a kszlkeit.
    men atym

Egybknt szerencsre nekem is csak a "knyelmi "appok kellenek droidbol pl transmission, menetrend, mozi, T mobile slussz ezrt hvom kenyelminek hogy ne kelljen a webes fellettel szvni, de ezeket had ne mondjam mennyire frekventaltan kell csak hasznlnom. A kommunikci, navigls, multimdia, hrek stb halisten nagyon j natv appok vannak BlackBerry Worldben. n sokkal inkbb azt a gyakorta előfordulo beszolast nem rtem, miszerint minek android emultor legyen a BlackBerry-n droid s ksz. n spec azzal a lendlettel basznam ki a telefonom. Nem azrt mert utlom volt is lehet mg lesz is vmi phablet baromkodni a bendzsa cges helyett (nem, nem a cges a BlackBerry) de ha leszamitjuk az 1 milla app-at az playstorebol, mitől olyan telibevert j egy droid? Komolyan, mit tud gyrilag amivel nem lehet felvenni a versenyt? USB otg ennyi tbb nem jut eszembe nlunk csak a Z30 tmogatta eddig nahbumm (azt nem tudom a Classic s a Passport hogy van ezekkel)

Sry kicsit hossz lett

Q10 is my Qmpanion
    12-28-14 01:00 PM
  10. czifrajoco's Avatar
    Most a 10.2.1.3442 OS van az STL-100-1 telmon. Ahogy korbban is lertam mr, szinte az sszes szivrgst kiprbltam, ami most nagyon hinyzik, mert ... egyszerűen jobbak. 1 fő dolog miatt vltok mindig vissza a hivatalos OS-re, az pedig az, hogy a PC-ről telra msols valamirt mindig megszakad. Adtak valamelyik frumon egy fjlt, amit sachesi-vel ki kell cserlni s akkor megolddik az rsi hiba, de nekem valamirt nem vlt be. Most mr a fjl sincs meg hogy prblkozzak.

Biztosan tbben hasznltok kiszivrgott OS-t, lgyszi rja mr meg valaki, hogy hogyan kell ezt megoldani, n nem tallom mr a lerst!
    12-28-14 01:04 PM
  11. zeight's Avatar
    Ht sry a Q10el nem tapasztaltam semmi ilyet, msolgatok smb meg blenden keresztl (utbbi nem tudom mit hasznl) meg csak simn az SD-re is de gond egyikkel se volt

Q10 is my Qmpanion
    12-28-14 01:18 PM
  12. eventus7's Avatar
    Hiszed vagy sem,egy jatek nincs a telefonomon...
    Csakhogy se egy magyar app,se alternativa.Ha nem lenne futtathato a droidos programok,joval kevesebbet erne a BlackBerry.
    Index,olx,vatera,lottozo es meg sorolhatnam...
    Ennyi erovel a legolcsobb, gagyibb android is hasit,ha nem telepitunk ra semmit.

Posted via CB10
    rtem n, de tovbbra sem appok gyűjtemnyre val a BlackBerry...
    12-28-14 02:41 PM
  13. NeDeRo's Avatar
    Hogy megerts.
    Van egy kurva jo telefonom,es lassan mar csak android programokat lehet ra telepiteni...
    Magyar alkalmazasok a BlackBerry-n szinte nulla.

Posted via CB10
    Ez valban egy kellemetlensg, de ha sikerl megnovelni a magyar BlackBerry hasznlok tbort akkor ez is megolddik ahogyan itt a CB frumon is megoldst talltak az kezetek hasznlatra! Trelem s kitarts!

NeDeRo
    12-28-14 02:52 PM
  14. MercCrem's Avatar
    Most a 10.2.1.3442 OS van az STL-100-1 telmon. Ahogy korbban is lertam mr, szinte az sszes szivrgst kiprbltam, ami most nagyon hinyzik, mert ... egyszerűen jobbak. 1 fő dolog miatt vltok mindig vissza a hivatalos OS-re, az pedig az, hogy a PC-ről telra msols valamirt mindig megszakad. Adtak valamelyik frumon egy fjlt, amit sachesi-vel ki kell cserlni s akkor megolddik az rsi hiba, de nekem valamirt nem vlt be. Most mr a fjl sincs meg hogy prblkozzak.

Biztosan tbben hasznltok kiszivrgott OS-t, lgyszi rja mr meg valaki, hogy hogyan kell ezt megoldani, n nem tallom mr a lerst!
    Nekem ezt win 7 alatt csinalta. Win 8.1 el soha nem fordult elo egyik hivatalos vagy szivarogtatott verzioval se.
    Probald meg az usb drivert torolni,ujratelepiteni.

Posted via CB10
    czifrajoco likes this.
    12-29-14 01:09 AM
  15. MercCrem's Avatar
    Ez valban egy kellemetlensg, de ha sikerl megnovelni a magyar BlackBerry hasznlok tbort akkor ez is megolddik ahogyan itt a CB frumon is megoldst talltak az kezetek hasznlatra! Trelem s kitarts!

NeDeRo
    En rajongok a BlackBerry ert.Anno a droidot azert csereltem le,mert a gutautes kerulgetett,hogy mindig lefagy,vagy epp a legfontosabb pillanatban ujraindul.Pedig egy evvel ezelott a felsokategoriasnak szamitott.
    Kicsit tartok attol,hogy egyre jobban droidosodik a BlackBerry...

Uie szep magyar szo ez a "droidosodik")

Posted via CB10
    12-29-14 01:15 AM
  16. czifrajoco's Avatar
    Nekem ezt win 7 alatt csinalta. Win 8.1 el soha nem fordult elo egyik hivatalos vagy szivarogtatott verzioval se.

Posted via CB10
    Kszi a tippet, de nem tudom lesz-e belőle valami, mert ha jl emlkszem w7 alatt is ezt csinlta, most 8.1 van fent, de a szitu ugyanaz. Valamint az egyik rokonnl is feltettem a BBLinket, hogy tudjam hasznlni a belső memrit (nem hasznlok micro SD krtyt), de nla is előjtt a hiba.

Remlem az 1-2 napon bell megjelenő 1949-es szivrgssal megszűnik . Igazbl tbb rtelme lenne kivrni a hivatalos verzit, de ahogy ismerem magam, nem fogom kibrni, hogy ne prbljam ki
    12-29-14 03:50 AM
  17. czifrajoco's Avatar

Posted via CB10
    Kszi a tippet, de nem tudom lesz-e belőle valami, mert ha jl emlkszem w7 alatt is ezt csinlta, most 8.1 van fent, de a szitu ugyanaz. Valamint az egyik rokonnl is feltettem a BBLinket, hogy tudjam hasznlni a belső memrit (nem hasznlok micro SD krtyt), de nla is előjtt a hiba.

Remlem az 1-2 napon bell megjelenő 1949-es szivrgssal megszűnik . Igazbl tbb rtelme lenne kivrni a hivatalos verzit, de ahogy ismerem magam, nem fogom kibrni, hogy ne prbljam ki
    12-29-14 03:50 AM
  18. eventus7's Avatar
    En rajongok a BlackBerry ert.Anno a droidot azert csereltem le,mert a gutautes kerulgetett,hogy mindig lefagy,vagy epp a legfontosabb pillanatban ujraindul.Pedig egy evvel ezelott a felsokategoriasnak szamitott.
    Kicsit tartok attol,hogy egyre jobban droidosodik a BlackBerry...

Uie szep magyar szo ez a "droidosodik")

Posted via CB10
    Ltszik is, hogy azz vlik.... Jttek is a "j npek"
    MercCrem likes this.
    12-29-14 04:30 AM
  19. zeight's Avatar
    Egybknt wifin is megakad a msols? Mert ha jl tudom a link esetn is simn mint hlzati meghajtt csatolja csak a telot, ami kb ugyan gy műkdik mint a wifis megosztas esetn. Legalbb szukitheto volna a problma forrsa :S

Br nem kicsit vagyok amatőr ezekhez a dolgokhoz szval ne vedd szentirasnak

Q10 is my Qmpanion
    12-29-14 07:22 AM
  20. czifrajoco's Avatar
    Egybknt wifin is megakad a msols? Mert ha jl tudom a link esetn is simn mint hlzati meghajtt csatolja csak a telot, ami kb ugyan gy műkdik mint a wifis megosztas esetn. Legalbb szukitheto volna a problma forrsa :S

Br nem kicsit vagyok amatőr ezekhez a dolgokhoz szval ne vedd szentirasnak

Q10 is my Qmpanion
    Nem prbltam soha. Arrl van sz csupn, hogy gyakran hallgatok zent vagy nzek egy j filmet telrl. 10.2-nl semmi gond a msolssal, viszont a 10.3 felett vletlenszerűen megszakad a msols. De nem is fogalmazok jl, csak egyszerűen megll, akr simn winfos alatt, akr pl. TotalCommanderrel msolok. Semmi hibazenet, csak mintha szneteltetve lenne. Előszr azt hittem, szar a win7, vltottam 8.1-re, de ezen is rossz. Utna azt gondoltam a tel memrija srlt, ezrt visszatettem BBLinkkel a gyri OS-t, azzal meg j lett. Jtt az jabb szivrgs, kiprbltam, de jra lellt a msols --> vissza gyrira s minden ok. Emiatt hiszem azt, hogy a rendszerrel van valami, illetve rtak is korbban erről, hogy kell egy exfat vagy mifle fjlt cserlni, s j lesz, de az nem vlt be vagy rosszul csinltam, nem tudom.

Na de itt az jabb OS, a 1949-es, amiből reggelre taln meglesz az STL-1 is s ki tudom prblni !
    12-29-14 03:57 PM
  21. pufi66's Avatar
    Sziasztok! Ezt a vackot hogyan lehet eltvoltani?
    Hungarian HUB-img_20141230_164121.png

Posted via CB10
    12-30-14 09:50 AM
  22. zeight's Avatar
    Hungarian HUB-img_20141230_174334.png

Kpernyő belltsok első opci

Q10 is my Qmpanion
    pufi66 likes this.
    12-30-14 10:44 AM
  23. pufi66's Avatar
    Ksznm, de a lnyeg lemaradt. A bal als sarokban van egy zld mező amit nem tudok eltntetni. Visszaolvastam a blogon, de az akkumltor ikont nem talltam.
    12-30-14 01:59 PM
  24. NeDeRo's Avatar
    Boldog j vet kvnok mindenkinek! Az Erő legyen a BlackBerry -del.

NeDeRo
    czifrajoco likes this.
    12-30-14 11:55 PM
  25. zeight's Avatar
    Ksznm, de a lnyeg lemaradt. A bal als sarokban van egy zld mező amit nem tudok eltntetni. Visszaolvastam a blogon, de az akkumltor ikont nem talltam.
    Őszinte leszek, kiesik a szemem mr de akkor se tudom mit kell nzni

Q10 is my Qmpanion
    12-31-14 04:04 AM
693 ... 1920212223 ...