07-05-16 09:57 AM
693 ... 1617181920 ...
tools
  1. eventus7's Avatar
    ChesterVanyak!

Google nem műkdik?
    czifrajoco likes this.
    11-15-14 04:23 PM
  2. krisztian17's Avatar
    Sziasztok,

milyen programmal tudom teleptnei a 10.3 os-t z30ra?
    11-16-14 07:20 AM
  3. zeight's Avatar
    Sziasztok,

milyen programmal tudom teleptnei a 10.3 os-t z30ra?
    Legegyszerubb autoladerrel, csak lekell futtani es kesz. Crackberry talalsz egy csomot szerintem

Posted via CB10
    krisztian17 likes this.
    11-16-14 11:35 AM
  4. BlackBerryUsers10's Avatar
    A 10.3 q10en ujraindits utn elejti a belltsokat tud valaki segteni?
    11-16-14 05:30 PM
  5. BlackBerryUsers10's Avatar
    Sziasztok!10.3 brmelyik vezijt tettem r ujraindits utn elejti a belltsokat.
    nem tudom tallkoztatok mr hasonlval? esetleg valami tipp?
    (Q10)
    11-16-14 05:31 PM
  6. czifrajoco's Avatar
    Prbld meg azt a mdszert, amit nemrg rtam, SIC s rendszertlts utn biztonsgi adattrls.
    11-16-14 08:47 PM
  7. MercCrem's Avatar
    En nalam a. 821 van fent z-10 en. Nem birtam kivarni,hogy ne tegyem fel a leaked verziot. Sok esetben jo.Aksi ido,stb.. De nem tokeletes. Megegyszer nem allnek neki.Megvarom a hivatalost.

Posted via CB10
    11-17-14 01:37 AM
  8. krisztian17's Avatar
    ksznm a segtsget
    11-18-14 01:36 PM
  9. Krisztian Megyeri's Avatar
    Szevasztok!
    Egy kis segtsg kellene. Mostanban egyre tbbszr csinlja a Z3, hogy hvskor nem rja ki a hv fl nevt, csak a telefonszmot. Az egsz nvjegyzk a gmail cmtrban van, de szinkronizlva lett. Elg vletlenszerűen csinlja, de marha idegestő. Aztn mikor felveszem, egyszer csak kirja a nevet is, legalbbis mikor leteszem, mr ltom a kpernyőn.
    dv.
    11-24-14 06:41 AM
  10. krisztian17's Avatar
    Szia,

sikerlt felraknom a 10.3at. Egyenlőre remekl műkdik. Egy krdsem mg lenne. Androidon jtszottam a Clash of Clans sal. A snappel sikerlt letltenem s el is indul, de nem tudom a google accounttal visszalltani az llsomat. Hinyzik neki a google play szolgltats, azt viszont nem is műkdik. Van r valami md ezt megoldani, vagy engedjem el a jtkot? Előre is ksznm

mg valami

Playbookra rdemes mg beruhzni?
    Last edited by krisztian17; 11-24-14 at 12:21 PM.
    11-24-14 10:27 AM
  11. zeight's Avatar
    Krisztian Megyeri, 10.3 van fent? Ott nekem is meg van ez a problema

Krisztian17 nem, eselytelen barmit is kezdeni a google playel

Posted via CB10
    11-25-14 01:12 AM
  12. czifrajoco's Avatar
    Sziasztok!

Most, egy jabb szivrgs kiprblsa előtt (BlackBerry OS 10.3.1.1154 autoloaders for all BlackBerry 10 devices available | CrackBerry.com) megint azon tanakodok, hogy j lesz-e a kamera. Majdnem minden szivrgst feltettem, de a 10.3-tl az a bajom, hogy vide rgzts előtt s a meglltskor eltelik kb. 3 msodperc, amikor nem csinl a kty semmit, csak sttsg ltszik s ennyi. Van mg valaki, aki ezt tapasztalta? Szinte biztos, hogy igen, csak akkor meg azt nem rtem, hogy mirt nem tallom ezt a "hibt" meg a frumokon. Minden szivrgsrl rnak ugyebr vlemnyeket, de ezt valamirt nem szrtam mg ki, ezt valahogy senki nem emlti. 10.2 tkletes. Erről a szivrgsrl is rtak mr vagy 5 oldalt, de csak annyi volt megemltve, hogy az auto fkusz gyorsabb lett.

Olvasott mr valaki erről, vagy csak n vagyok ilyen szerencstlen, hogy nem tallom?
    11-25-14 02:30 AM
  13. Krisztian Megyeri's Avatar
    Nem, gyri van fent, amivel vettem.
    11-25-14 05:41 AM
  14. zeight's Avatar
    Nem, gyri van fent, amivel vettem.
    Hmm nekem azzal nem volt baj de a 10.3 alatt en is tapasztalom. Eddig azzal biztattam magam majd a gyari megoldja de akkor lehet utana kene nezni

Posted via CB10
    11-25-14 09:10 AM
  15. czifrajoco's Avatar
    Nhny megjegyzs a 1154-ről:

- nem volt rtestsi hang mindaddig, amg ki nem kapcsoltam a kszlket s vgig nem zongorztam a kezdeti lpseket
    - ha hvnak s rezs is van belltva, felvtelkor nem szakad meg a rezgs, ami kiss zavar
    - szoftverkibocstsnl ez jelenik meg: nincs elrhető informci
    - nagyon gyors lett
    - a nvjegyzkben a korbbi vastag-vkony betűtpus hibt eddig nem tapasztaltam
    - a vide felvtel hiba nlam mg most is megvan, 3-4 mp utn rgzt csak, lelltsnl ismt 3-4 mp, amg szhez tr

A frumokon nagyon dicsrik az akku időt, ami j hr, ezt majd megtapasztalom 1-2 nap elteltvel.
    Ha nem lenne a kamera hiba, nem is srna a szm .
    11-26-14 03:31 AM
  16. zeight's Avatar
    Koszi az eszrevetelek!

Posted via CB10
    11-26-14 09:58 AM
  17. krisztian17's Avatar
    Szia Zeight,

A playbookrl mi a vlemnyed? rdemes beruhzni mg r?
    11-26-14 01:37 PM
  18. zeight's Avatar
    Szia kedves hogy megkerdezed ez csak a sajat velemenyem lesz jo lenne ha van mas PB felhasznalo ok is megosztanak a velemenyuk.

Szoval en ma mar nem ajanlom. Speciel most en is azt hasznalom mert szervizben a masik tablam de hogy miert nem arrol alljon itt par erv. Sajnos idejet mult vas es mar a BlackBerry sem foglalkozik vele. Ez reszemrol a kovetkezokre hat ki. Bb10 a bridge kb haszna vehetetlen lett sms es bbm ennyi a taviranyitas net megosztas valamint a fileok elerese nem sokat dob a latba hiaba hasznosak. Sajnos kicsit laSucska nem ahhoz kepest hogy mi van benne hanem a mai gepekhez kepest. Tovabba a bongeszoje is kicsit idegesito a maiakhoz kepest. Multimedias feladatokra tiszta szivas mert egy ertelmes lejatszo van csak ra ami halisten minden evo es halozati elerest is tamogat de kozelsem tokeletes (kalemsoft media player) vagy ha mar halozat smb megosztast kb csak androidos programmal tudsz hasznalni ami olyan hogy vagy bejon vkinek vagy nem (ugye a playbooknak sokkal rosszab a droid futtato korzete mint a bb10 teloknak) habar a kameraja korat tekintve jo kepeket csinal nagyon zajosak sotetebb kornyezetben es sajna az autofocus hianyasa se elony. Bluetooth file atvitelrol is lemondhatsz valamint nincs sd kartya bovito es usb otg tamogatas ami megint csak olyan hogy kurva jol tud jonni. Bar mindenre van megoldas en spec meguntam hogy 200 kutyut hordjak magamnal hogy orvosoljak minden hianyossagot egyszerubb talalni mas tablat. IM szolgaltatasokban se bovelkedik a BlackBerry worldben szinte semmi jot nem talaltam regen lehetett sideloadolni az ebbudyt ami sokat kikuszobolt de jo ideje mar az sem mukodik. Szoval osszegezve maceras kommunikacio, lassu bongeszes, hianyossagok a multimediaban, gepre dugva ha usb-n akarsz masolni valojaban halozati meghajtonak kezeli azt igy legalabb megoldhato hogy linuxon is mukodjon smb de sztem kicsit lassu es maceras dolog. Aztan ha jatszani akarsz sincs sok opcio bar azok kozul legalabb van ar elvezetes, gps progibol is egyedul a magellan compast talaltam de az se offline (mobil net ugye vezetes kozben nincs) es nincs benne igazan jo hang navigalas (nekem ez fontos mert motorozok nem tudom nezni a tablat) munkara hat vegyes kezel office doksikat de azert nem kis szopas volt benne osszerakni egy hasznalhato excelt amikor aram szunet volt az allatkertben es a zarasomhoz kellett volna.

De hogy mellette is mondjak valamit ha mar 2 evig husegesen kiszolgalt: kurva jo az anyag minosege az asus gepem olyan mellette mintha tic tac dobozbol lenne. A hangszoro is tokjok es sztereo mikronokok is sokkal jobbak mint sokmasban (holott nem igazan van mire hasznalni) a gesture vezerles kibaszott jo sokkal tutibb mint barhol mashol es konnyu vele kezelni a gepet kis merete miatt. (igaz meretehez kepest kicsit nehez) tovabba en sokat hasznaltam hdmi monitorra kotve es bluetooth bill-eger komboval ami egy kis pc erzetet adta de sajna ez se volt azert tul gordulekeny de tobb oromet okozott mint fejfajast hja es a gyorstoltes lehetosege az egy kincs igaz veheted meg pluszba mert nem jar gyarilag melle de az a magneses port kurva jo 24 W tolto... ekkora gephez egy igazi aldas.

Kicsit hosszu lett amiert sry ha van lehetoseged probald ki majd donts ez alapjan en spec nem ajanlom bar lattam ebayen 16.000 ft ert annyit meger mert hasonlo aru droid tablak szerintem rosszabbak (legalabbis amik megfordultak a kezemben)

De varom mas velemenyet is

Posted via CB10
    11-26-14 02:22 PM
  19. krisztian17's Avatar
    Nagyon ksznm a gyors s rszletes vlaszt, br kicsit elkeseredtem, mert elgg rkattantam amita vltottam bb-re.
    Asus Padfone2 cserltem le z30-ra s abszolt nem bntam meg. Br a tablet rszt ritkbban hasznltam, de mivel sokat utazom azrt nem lenne htrny egy.
    11-26-14 04:39 PM
  20. zeight's Avatar
    Hat sajnalom de hidd el a Z30ad utan nagyon kokorszakinak tunne a PB

Posted via CB10
    11-27-14 02:06 AM
  21. pufi66's Avatar
    Sziasztok!
    Tudja valaki, mirt kapok hromnaponta rtestst, hogy "Frissteni kell a fikjelszt"? Z10 STL-1 10.3.0.
    11-28-14 01:13 PM
  22. krisztian17's Avatar
    s nincs valami hasonlan strapabr tablet tleted?
    11-28-14 01:53 PM
  23. czifrajoco's Avatar
    Erről a hibrl mg nem hallotta. Prbld ki, hogy megvltoztatod!

Neked jl műkdik a vide rgzts, kell vrni a felvevő gomb megnyomsa utn, hogy vgre elkezdjen rgzteni?
    n ahogy megnyomom, bejn egy fekete kpernyő 3-4 mp-re, utna felveszi amit akarok (pontosabban azt a 3-4 mp-t nem). Minden mst imdok a 10.3.x-ben, de ez kiveri a biztostkot nlam. 10.2 s korbbi trsai tkletesen műkdik.
    11-28-14 02:40 PM
  24. pufi66's Avatar
    Eddg nem volt r szksg, de kiprbltam s nekem is vrni kell. De nemsokra jn a hivatalos, abban biztosan kijavtjk.
    11-28-14 02:54 PM
  25. zeight's Avatar
    s nincs valami hasonlan strapabr tablet tleted?
    Sajna nem vagyok nagy tabla buzi, en sokaig ipad minin gondolkoztam de aztan kellett egy teljes koru office igy win 8.1 gepet vettem (es kurva nagy kompromisszumot kotottem) de igazabol ha a blend kijon mindegyik tabla gyarto termeke lehet olyan jo (szoftveresen a BlackBerry telod melle) mint a PB.

Posted via CB10
    11-29-14 12:24 AM
693 ... 1617181920 ...