07-05-16 09:57 AM
693 ... 1112131415 ...
tools
  1. videoteam's Avatar
    Sziasztok!

Igo-t sikerult mar valakinek feltelepiteni?

Posted via CB10
    06-24-14 02:08 AM
  2. TARTYOM's Avatar
    Igen. Keresd meg a kijelző felbontsnak a megfelelőt, s SD krtyra msold r, majd futtasd az apk-t (a HD apk nem megy, azzal ne is prblkozz).
    06-25-14 05:18 AM
  3. MercCrem's Avatar
    Nekem is igo van fent, tokeletes.

Pin:2AC71B8C
    06-26-14 08:39 AM
  4. Krisztian Megyeri's Avatar
    Hű, az nagyon kellene. Tudsz esetleg rni valami konkrtabbat? Melyik verzi? Q5-re kellene, ahhoz viszont nem tallok megfelelő felbontst.
    Ms... jelzett a tel 10 perce, hogy j szoftverfrissts elrhető. Erről tudtok valamit? Csak javtgatsok vagy van j funkci is?

Kszi előre is! :-)
    07-01-14 09:44 AM
  5. zeight's Avatar
    Ezt Berryblog bbm Chanelrol lopva

Wifi limited connectivity hiba orvoslasa, illetve aksi tulmerulesi hiba fix. Ez utobbival mondjuk egyszer nem talalkoztam.

Q10 is my Qmpanion
    07-01-14 01:02 PM
  6. videoteam's Avatar
    Koszonom az infokat! Lesz egy kis idom kiprobalom.

Posted via CB10
    07-01-14 02:10 PM
  7. MercCrem's Avatar
    Hű, az nagyon kellene. Tudsz esetleg rni valami konkrtabbat? Melyik verzi? Q5-re kellene, ahhoz viszont nem tallok megfelelő felbontst.
    Ms... jelzett a tel 10 perce, hogy j szoftverfrissts elrhető. Erről tudtok valamit? Csak javtgatsok vagy van j funkci is?

Kszi előre is! :-)
    iGO_Isr_9.6.29.388958_
    Ilyet keress.Nekem z10 em van,de szerintem jo lesz nalad is.

07-01-14 11:29 PM
  8. Krisztian Megyeri's Avatar
    Kszi, kiprbltam, sajnos a Q5 egyedi felbontsa s kpernyőarnya miatt mr elindtani sem engedi, pedig azt szedtem le, amit javasoltl. Na mindegy, vrok, htha valami szakinak sikerl optimalizlnia.

Lenne kt msik krdsem is:

- hogyan tudom belltani, hogy mikor hvnak, a kpernyő rintsre ne hagyja abba a csengőhang lejtszst?

- mostanban sokszor előfordul, hogy trlk valami programot (kpernyőn hosszan nyomva tartom, rnyomok az X-re s megerőstem a trlst), el is tűnik az ikon, de mgsem trli. Ezt csinltam a 1Mobile-lal is, eltűnt az ikon, de ugyangy jttek a frisstsi rtestsek. Letrltem mg 3 programot, az ikonok eltűntek, aztn jraindts utn előkerlt az sszes "trlt" a főkpernyőn.
    07-02-14 02:54 AM
  9. pystha's Avatar
    - hogyan tudom belltani, hogy mikor hvnak, a kpernyő rintsre ne hagyja abba a csengőhang lejtszst?
    Nem lehetseges.
    - mostanban sokszor előfordul, hogy trlk valami programot (kpernyőn hosszan nyomva tartom, rnyomok az X-re s megerőstem a trlst), el is tűnik az ikon, de mgsem trli. Ezt csinltam a 1Mobile-lal is, eltűnt az ikon, de ugyangy jttek a frisstsi rtestsek. Letrltem mg 3 programot, az ikonok eltűntek, aztn jraindts utn előkerlt az sszes "trlt" a főkpernyőn.
    Probald meg a Device Monitor->Storage -bol kivalasztani a programot es ott torolni. Ez valamivel jobb megoldas.

Szerintem navigalasra jobb megoldas a NavFree vagy a Mireo. Jobban is mozognak mint az android progik.
    Last edited by pystha; 07-02-14 at 07:15 AM. Reason: forgot something
    07-02-14 07:12 AM
  10. G-SRT4's Avatar
    Navfree s Mireo. Egyrtelmű győztesek. Igo szerintem a piacon legtulkomplikaltabb navigacio. Egyszer probaltam hasznalni de kriminalis. Gagyi. Pedig elg geeknek tartanak. :-)

Z2 via CrackBerry App
    07-02-14 08:24 AM
  11. TARTYOM's Avatar
    Egyik ltalad emlitett sem rendelkezik olyan terkep adatbazissal (es reszleteseggel) mint az Igo.
    07-02-14 05:48 PM
  12. G-SRT4's Avatar
    Az elkepzelheto habr a Mireo mr elg durva helyekről kinavigalt egy kalandos off roados nap vegen. Persze inkbb a Garmin nuvimre eskszm. Amgy leginkbb a kezelői fellettel van bajom Igonal az miatt hagytam inkbb amugy biztos j lefedettsegu.

Z2 via CrackBerry App
    07-03-14 12:06 AM
  13. pystha's Avatar
    Kinek a pap kinek a papno...
    Szerintem az IGO jo volt valamikor, azonban az utobbi idoben tulbonyolitottak, nehezkes lett, es az emlitett progik navigaciora eredmenyesebbek lettek. Ha nagyon reszletes infot akarok akkor meg ott a google maps amin meg ugysem tesz tul. Legtobben megszokasbol hasznaljak mar IGO-t. Szerintem Blackberryn nem er fel a Mireo-hoz. Talan esetleg a NavFree-hez, amelynek nagy negativumja, hogy offline nem lehet keresni cimre, csupan navigalni. Ezeken kivul ott van a Sygic is ami szinten nem rossz csak hat ez is droidos progi es ezek sokkal nehezebben kapjak a gps jelt mint a nativ progik na meg ugye nem szeretik az 1:1 felbontasi aranyt...
    Egy szo mint szaz az IGO NEM jo Q5-re.
    07-03-14 03:09 AM
  14. patai85's Avatar
    Sziasztok jo hogy van ez a forum.

Posted via CB10
    07-04-14 12:54 PM
  15. Krisztian Megyeri's Avatar
    Ksznm a segtsget!

NavFree-t kiprbltam, de marhra idegest, hogy 1 kpkocka/msodperc tempban mozog a kp. Lehet, hogy nem lltottam be jl valamit, pedig amgy j lenne.
    07-08-14 03:41 AM
  16. MercCrem's Avatar
    Van arra megoldas,hogy az sms-t ki lehessen valahogy menteni?Nyomtatni?

07-08-14 11:58 AM
  17. pystha's Avatar
    Van arra megoldas,hogy az sms-t ki lehessen valahogy menteni?Nyomtatni?

BlackBerry World-os progi erre a celra: Backup Pro - BlackBerry World

Nem csak sms-t hanem mindenfelet lehet menteni:
    - Books
    - Calendar
    - Camera
    - Contacts
    - Documents
    - Downloads
    - Express (Presentations)
    - Messages (SMS/MMS)
    - Music
    - Photos
    - Playlists
    - Print
    - Remember (Notes)
    - Videos
    - Voice

Nem igyenes viszont szerintem abszolut szukseges.
    FireChestApps likes this.
    07-08-14 12:33 PM
  18. MercCrem's Avatar
    Koszonom!

07-10-14 12:00 AM
  19. videoteam's Avatar
    Kiprobaltam az igo-t, de maradtam a mireonal. Egyszerubb, letisztultabb es gond nelkul elsegitett gorogbe. Szerbiaban volt gond egy helyen utepitesnel, de ki volt tablazva.

Posted via CB10
    pystha likes this.
    07-11-14 01:16 AM
  20. IldiVanda's Avatar
    Sziasztok azt szeretnm krdezni hogy lehetsges-e hogy a z10em re letltsem az eredeti F1 appot s ha igen ez hogyan? Kszi
    07-11-14 11:13 AM
  21. zeight's Avatar
    Sziasztok azt szeretnm krdezni hogy lehetsges-e hogy a z10em re letltsem az eredeti F1 appot s ha igen ez hogyan? Kszi
    Nekem sajna nem fut a droid verzio szoval 10.3 ig varhatsz akkor sokat javul majd a droid runtime

Q10 is my Qmpanion
    07-12-14 10:10 AM
  22. TARTYOM's Avatar
    Van mr valamilyen j kliens, ami kpes a kpeket automatikusan feltlteni a dropbox trhelyemre? A Connect to Dropbox egy hulladk. Vagy olyan kliens is jl jnne, ahol 50 GB krli trhely van s van Linuxos sync kliense is (MEGA j lenne csak nincs Linux kliens)
    07-17-14 10:21 AM
  23. videoteam's Avatar
    A box nekem feltltm a kpeket. 50gb-ot ad. Azt hogy linuxhoz mit szl azt nem tudom.

Posted via CB10
    07-17-14 02:47 PM
  24. ghz's Avatar
    Box elrhet? sima DAV-on keresztl. Szoval dav-fs hasznlhat s afelett brmilyen sync megolds m?kdhet.

Posted via CB10
    07-18-14 05:32 AM
  25. Phityukaaa's Avatar
    Halih!
    engem olyan appok rdekelnek amik megknnytik a mindennapokat. me amiket n hasznlok:
    gps: navfree. cm keresshez kell neki net, de utna brhonnan a kvnt helyre navigl.
    vibrate on call connect: hvs fogadskor, hvs vgn vibrl egyet. ebből tudni mikor vette fel a telefont a hvott, vagy tette le.
    corky notes: mintha lenne egy fal, ahov kis emlkeztetőket tudnk rni magamnak. (ajnlom mindenkinek)
    add watermark: nem ignyel lerst
    repellent: mg mindig nem tudom műkdik e mivel a szobm tele van sznyogokkal, viszont rajtam nincs csps nyom.
    toshi finance: a pnz forgalmat lehet vele ttekinthetőv tenni.

ezek mind ingyenes progik.

szeretnm a segtsgeteket krni.
    amiből nem tallok hasznlhatt:
    led szn vltoztatsa az rtestsekhez,
    feliratot megjelentő lejtsz,
    meg valami hasonl mint a dw contact. ha pl. balra hzom az ujjam a parner neve felett, akkor smst rjak neki. ha jobbra, akkor azonnal kezdje hvni.
    a lockscreen s httrkpet kln belltani (ezt a 10.3 mr tudni fogja. nem rtem erre mirt kell ilyen sokat vrni....)
    ha valaki tud ezekre a ,,problmimra,, megoldst, az rhatna nekem.

Ksznm!
    07-24-14 06:58 PM
693 ... 1112131415 ...