1. MercCrem's Avatar
    http://appworld.blackberry.com/webst...ntent/59945472

    Ezt n�zted m�r?

    Q10 is my Qmpanion
    Ez az! Koszonom!

    Posted via CB10
    02-12-15 02:24 PM
  2. Krisztian Megyeri's Avatar
    Megj�tt a hivatalos 10.3.1! :-)
    02-19-15 10:19 AM
  3. AttilaQ10's Avatar
    M�r akinek �n egy Leakel előr�bb j�rok

    Posted via CB10
    02-19-15 11:04 AM
  4. javormate's Avatar
    Sziasztok! Bocsi, lehet, hogy h�lye k�rd�s, de akkor is meg fogom kapni a friss�t�st, ha nincs mobilnetem? (Legut�bbikor m�g volt.)
    02-19-15 01:19 PM
  5. javormate's Avatar
    Sziasztok! Lehet, hogy buta k�rd�s, de akkor is megkapom a friss�t�st, ha nincs mobilnetem?
    02-19-15 01:41 PM
  6. zeight's Avatar
    Igen, de alap�rtelmezettkent nem is onnan h�zn� le mert el�g massz�v a friss�t�s m�rete. Wifirol is megtudod csin�lni vagy ak�r majd a BlackBerry Linkről sz�m�t�g�pről

    Q10 is my Qmpanion
    02-20-15 12:30 AM
  7. MercCrem's Avatar
    1.4 Gb.Szoval erosen ajanlott a wifi!Sot leginkabb geprol erdemes frissiteni.

    Az OTA es a Leaked kozott ami nekem nagyon pozitiv,hogy jobb lett a hangminoseg.
    Viszont a Viberbol kidobott minden olyan kapcsolatot,amit hasznaltam.Akikell nem hasznalom,azok maradtak.Ugy latszik a BlackBerry uj eletre osztonoz!))))

    Posted via CB10
    02-20-15 01:10 AM
  8. NeDeRo's Avatar
    Sziasztok tudna valaki seg�teni a k�vetkező probl�m�val : szeretn�m egy p�r kontaktomat gyorsbillentyuzni de a 3-as gomb alapb�l foglalt. Elvileg lehet m�dos�tani a Parancsikon szerkesztese men�ben NA de ezt nem tal�lom a Q10-en! K�sz�n�m

    NeDeRo
    02-20-15 04:11 AM
  9. ChesterVanyak's Avatar
    Am�gy nem tudom hogy vagytok vele de nekem nem műk�dik a battery saving mod m�rmint j�form�n rosszabb lett az �zemidő mint a b�t�n�l. N�hol rendszeresen belassulok. Itt is v�rni kell 2 napot mint a b�t�n�l, hogy be �lljon a rendszer? (z10 stl2)

    Posted via CB10
    02-20-15 08:40 AM
  10. zeight's Avatar
    Sziasztok tudna valaki seg�teni a k�vetkező probl�m�val : szeretn�m egy p�r kontaktomat gyorsbillentyuzni de a 3-as gomb alapb�l foglalt. Elvileg lehet m�dos�tani a Parancsikon szerkesztese men�ben NA de ezt nem tal�lom a Q10-en! K�sz�n�m

    NeDeRo
    M�rmint az parancsikonok �s gyorstarcsazas be�ll�t�st nem tal�lod vagy azon bel�l az "r" betűt?

    Q10 is my Qmpanion
    NeDeRo likes this.
    02-20-15 09:59 AM
  11. NeDeRo's Avatar
    M�rmint az parancsikonok �s gyorstarcsazas be�ll�t�st nem tal�lod vagy azon bel�l az "r" betűt?

    Q10 is my Qmpanion
    Nem egyszerűen �gy tűnik a Parancsikonok �s gyorsbeallitasok men�ben hi�nyzik a Szerkeszt�s! Magyar�n nem tudom kicserelni a 3-as illetve R betűre bellitott �r�t egy sz�momra gyakran h�vőt szem�ly telefonszamara.

    NeDeRo
    02-20-15 11:35 PM
  12. zeight's Avatar
    Hja, igen az tr�kk�s, aaz adott betun nyomj hosszan �s akkor jobbr�l fog becsuszni a szerkeszt�s opci�

    Q10 is my Qmpanion
    NeDeRo likes this.
    02-21-15 12:07 AM
  13. czifrajoco's Avatar
    Am�gy nem tudom hogy vagytok vele de nekem nem műk�dik a battery saving mod m�rmint j�form�n rosszabb lett az �zemidő mint a b�t�n�l. N�hol rendszeresen belassulok. Itt is v�rni kell 2 napot mint a b�t�n�l, hogy be �lljon a rendszer? (z10 stl2)

    Posted via CB10
    Igen, enn�l is kell v�rni n�h�ny napot
    02-21-15 09:07 AM
  14. NeDeRo's Avatar
    H�t igen pont ez a bosszant�, hogy aki seg�teni pr�b�lt azokn�l mind műk�dik N�lam meg nem. Lassan kezdek beletorodni ez a fejlőd�s negativ velej�r�ja.

    NeDeRo
    02-22-15 02:06 AM
  15. zeight's Avatar
    Sz�val akkor neked nem �gy n�z ki?

    Hungarian HUB-img_20150222_104550.png

    Q10 is my Qmpanion
    NeDeRo likes this.
    02-22-15 03:46 AM
  16. NeDeRo's Avatar
    Sajnos nem, az első r�sz megvan a t�bbi hi�nyzik! Vagyis az bevezető sz�veg ut�ni r�sz ahol ki lehet cser�lni az előre be�ll�tott gombok parancs�t alahol meg "kering" a levegőben �s nem �rkezett meg a frisitessel! Az�rt k�v�ncsi lenn�k valakinek van megold�sa erre. Esetleg egy �jabb friss�t�s oldja meg a probl�m�t?

    NeDeRo
    02-22-15 10:39 PM
  17. zeight's Avatar
    Bevallom őszint�n �n teljesen �jra qrtam a rendszert. Amikor kijott a friss�t�s elcseszodott a FB, a fasttube �s a Hub is mutatott �res helyeket, nem is tudom hogy �rjam le pontosan. Sz�val tegnap volt egy biztons�gi adattorles. Most egyelőre j�nak tűnnek a dolgok.

    Q10 is my Qmpanion
    02-23-15 12:11 AM
  18. NeDeRo's Avatar
    Amugy velemenyem szerint erdekes a dolog, nagyon szepen koszonom a kifenykepezett oldalt, pont arra gondoltam keresek valakit aki Q10-et hasznal es frissitett, hogy lassam nala mi jelenik meg a Parancsikonok es gyorstarcsazas menupont alatt. Igy mostan ez le van tudva es kuldok egy backupot a BB-nek mind erdekeseg, meg soha ilyet nemtapasztaltam hogy egy frissites alkalmaval lemaradjon valami a menubol! Erdekes.
    02-23-15 01:21 AM
  19. Fodor Viktor's Avatar
    Sziasztok!
    Az �n q10-em amerikai t-mobilos volt itthon lett fuggetlenitve. Eddig m�g nem �rkezett meg r� a 10.3.1.
    Viszont szeretn�m kiprobalni. Hogyan tudom felrakni? Sosem csin�ltam meg ilyet, teljesen laikus vagyok!SQN100-5 a tipusszama.
    Előre is k�sz�n�m a segitseget.
    02-23-15 03:25 AM
  20. zeight's Avatar
    BlackBerry Link en nem tudod felrakni az �jabb rendszert? Sajna nem pr�b�ltam m�g soha csak tippelgetek

    Q10 is my Qmpanion
    02-23-15 07:43 AM
  21. Fodor Viktor's Avatar
    Nem, azt �rja, hogy a legfrissebb szoftverrel rendelkezem. Pedig tudjuk hogy nem...
    02-23-15 08:05 AM
  22. javormate's Avatar
    Sziasztok,
    egy Q5-�s k�sz�l�kem van �s van egy kis gondom a wifivel: a t�rzskocsm�mban nem enged fel, pedig nyilv�nos �s az �sszes asztaln�l �lő cimbora (android �s iOS vegyesen) tud csatlakozni. Illetve a munkahelyemen, ha felcsatlakozom, akkor egy f�l �r�n bel�l �sszeomlik a router. De csak akkor, ha r�megyek, egy�bk�nt nem (a t�bbiek: android, iOS, laptopok, folyamatosan fent vannak).
    Ez csak az�ta kellemetlen, ami�ta nincs mobilnetem.
    Tudtok valami megold�st, hogy mit tudn�k tenni?
    02-23-15 09:19 AM
  23. DHajni's Avatar
    Sziasztok! K�rlek benneteket, seg�tsetek! Anno m�g egy BB9800-val kezdtem, most egy Z30-as BB-m van. Sehogy nem tudom a Google Play Store alkalmaz�st telep�teni a mobilomra. K�rem, aki tud seg�tsen! �rja meg l�p�sről-l�p�sre a telep�t�s menet�t! M�r a snap appot sem tudtam telep�teni, pedig, ha j�l tudom ennek fent kell lennie ahhoz, hogy a Google Olay Store-t telep�teni tudjam. Előre is k�sz�n�m!

    From: DHajni
    02-25-15 04:15 AM
  24. zeight's Avatar
    Nem tudok semmi saj�t tapasztalatot �rni erről mert nekem csak a Snap van fent de itt egy r�szletes le�r�s

    http://forums.crackberry.com/android...oading-985344/

    Q10 is my Qmpanion
    02-26-15 12:05 AM
  25. icezozo's Avatar
    Sziasztok! K�rlek benneteket, seg�tsetek! Anno m�g egy BB9800-val kezdtem, most egy Z30-as BB-m van. Sehogy nem tudom a Google Play Store alkalmaz�st telep�teni a mobilomra. K�rem, aki tud seg�tsen! �rja meg l�p�sről-l�p�sre a telep�t�s menet�t! M�r a snap appot sem tudtam telep�teni, pedig, ha j�l tudom ennek fent kell lennie ahhoz, hogy a Google Olay Store-t telep�teni tudjam. Előre is k�sz�n�m!

    From: DHajni
    Szia!
    K�zk�v�natra: Google Play BlackBerry 10-en | szederblog.hu
    03-05-15 12:21 PM
693 ... 2324252627 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD