1. G-SRT4's Avatar
    Nem haszn�ltam a 930as előtt WindowsPhonet de az biztos hogy van k�l�nbs�g a modellek k�z�tt. A quad core proci az�rt j�l j�n mert t�ny �s val� hogy osszehasonlitva apuk�m 520asaval �s mostanra m�r 530asaval :-) van k�l�nbs�g. Minden gyorsabb l�nyegesen az nfc is sim�n műk�dik minden eddig pr�b�lt m�sfajta k�sz�l�kkel �s m�g cortana is egyszerűen gombnyom�s n�lk�l indul abszol�t hangra. De apuk�m teloja is j�l be van �ll�tva �s eddig nem volt Bluetooth vagy b�rmilyen m�s probl�ma. �rdemes kipr�b�lni egy magasabb kateg�ri�sat ha lehetős�g van r�. Nem lesz csal�d�s szerintem. Basszus nem vagyok fanboy de egyelőre m�g nem teljesen szoktam hozz� a passporthoz b�r most haszn�ltam a blender egy kicsit ami t�nyleg cool. Rem�lem J.C. Sikerre viszi a BlackBerryt kihuzza a szarbol mert a szoftver az intuit�v nagyon nem hi�ba van annyi aut�ban is! Csak lassan m�r t�nyleg finom�tani kell az aprosagokon is mint pl a matric�k a facebook app meg developolhatnanak mag�n�l a BlackBerrynel dolgoz� emberek p�r nat�v appot. De 2015 lesz tal�n a profit �ve. Vagy a v�gső buk�s �ve. Rem�lem minden pozit�v lesz!

    BlackBerry Passport
    01-26-15 12:26 PM
  2. zeight's Avatar
    Nekem az universal search eddig a rakfenem a BlackBerry 10el. A 9320 j�form�n minden ikon elvolt dugva mert ahogy leutottem a billt. M�r ott volt minden tal�lat kellet egy n�v egy bunorekben megkerdezte mit akarok csin�lni �s ezek nem m�sodpercek alatt hanem azonnal. Most hogy van egy jobb telom ez kb �gy nezki hogy leutom a gombokat kisv�rtatva feljon egy k�pernyő ahova lassacsk�n betoltodnek a dolgok majd n�v azt�n bejon egy �j ablak megkerdezi ott mit csin�ljak �s ha ott is megvagyok j�n m�g egy ablak. Tudom beirhatnam a n�v el� hogy mail �s egyből email lenne de r�gen m�g ennyi se kellett, �s ha arr�l besz�l�nk hogy a BlackBerry előnye a produktivitas akkor mi�rt �rzem �gy hogy ebben iszonyat nagyot l�ptem visszafel� a csilli villi q10el egy fostalicska 9320hoz k�pest. (j� minden m�sban kb im�dom ezt a telefont na de m�gis)

    Q10 is my Qmpanion
    01-26-15 03:29 PM
  3. G-SRT4's Avatar
    Passport előtt Z30 is volt gomb n�lk�l de most ahogy pr�b�lgatom 10.3on nincs k�s�s meg 10 fele ablak egy betű �s a m�r előttem is a megfelelő funkci�.

    BlackBerry Passport
    01-26-15 03:49 PM
  4. ChesterVanyak's Avatar
    Valaki tudja lesz-e olyan lehetős�g a BB asszisztensn�l hogy gomb n�lk�l azaz csak hangal el tudjam ind�tani? (mint pl siri, google...)

    Posted via CB10
    01-28-15 11:35 AM
  5. G-SRT4's Avatar
    Valamikor biztos mert ugyeb�r WindowsPhonera is most j�tt ki a teljes gombnyom�s n�lk�li cortana! Elvileg febru�rban �gy tudom j�n a 10.3.1 azt hiszem tal�n Z10en k�v�l minden m�s k�sz�l�kre el�rhető lesz ez m�g de az azut�ni azt�n m�r csak Passport �s Classictol felfel�! Lehet az �j frissitesben m�r benne lesz.


    BlackBerry Passport
    01-28-15 11:59 AM
  6. G-SRT4's Avatar
    Am�gy d�jazn�m �n is mert ez is pozit�vum WindowsPhone ir�nyba! �s aut�ban j�l j�n egy ilyen funkci�. BBre is klassz lenne.

    BlackBerry Passport
    01-28-15 12:01 PM
  7. ChesterVanyak's Avatar
    Akkor gondolom nem lesz sok�ig t�mogatva a z10-em

    Posted via CB10
    01-28-15 12:31 PM
  8. G-SRT4's Avatar
    H�t lehet hogy rosszul tudom de azt hiszem �gy olvastam. Mindenesetre rem�lem lesz p�r finom�t�s. Alapfrissites biztos lesz egy darabig!

    BlackBerry Passport
    01-28-15 01:21 PM
  9. MercCrem's Avatar
    Lenne nekem is egy "hulye" kerdesem.
    A telenor teljesen kivette a BlackBerry-t a kinalatabol.A masik ket szolgaltatonal meg bent van.
    Ha jon februarban a frissites,ne is varjam,hogy a telenoros szolgaltato meglep vele?Toltsem a hivatalost le a netrol?Vagy ilyenkor mi van?

    Posted via CB10
    01-29-15 01:28 AM
  10. G-SRT4's Avatar
    Igaz�b�l a BlackBerry nyomja ki őket nem mindegyik szolg�ltat� csin�l tesztet szem�lyre szabast de a biztons�g kedv��rt a BlackBerry linket haszn�lva frissits ha m�r t�bben megkaptak m�s szolg�ltat�n�l. Am�gy itt is sokszor az EE k�sőbb nyomja ki mint az O2 mondjuk. Sz�val valamilyen m�don mindkepp tudsz majd friss�teni!


    BlackBerry Passport
    01-29-15 05:07 AM
  11. AttilaQ10's Avatar
    Lenne nekem is egy "hulye" kerdesem.
    A telenor teljesen kivette a BlackBerry-t a kinalatabol.A masik ket szolgaltatonal meg bent van.
    Ha jon februarban a frissites,ne is varjam,hogy a telenoros szolgaltato meglep vele?Toltsem a hivatalost le a netrol?Vagy ilyenkor mi van?

    Posted via CB10
    Szia �n is Telenoros vagyok �n m�r friss�tettem sachesivel,a roncsol�s mentes m�dszerrel. Egyenlőre szuper minden :-)

    Posted via CB10
    01-30-15 08:54 AM
  12. borjati87's Avatar
    Sziasztok!
    K�r�lbellűl k�t napja van a kezemben egy blackberry z10. Megszerettem gyors stabil OS el rendelkező telefonnak tűnik. M�g a Windows phone vil�g�ban otthon vagyok �gy itt nem. seg�ts�geteket szeretn�m k�rni p�r dologban.
    Mik a hasznos appok amiket "k�telező let�lteni"
    Mellyek a legoptim�lisabb be�ll�t�sok
    Nekem az STL 100 1 es vari�ns van. Ez h�tr�ny????
    V�laszotokat tipjeiteket előre is k�sz�n�m.
    �dv�zlettel: Istv�n
    02-02-15 09:27 AM
  13. G-SRT4's Avatar
    Friss�tsd a legut�bbi gy�ri szoftverre �s ennyi. Letoltendo appok k�z�l hat onedrive esetleg amit �n is haszn�lok meg esetleg box ha az jobban bejon. Am�gy �n szem�ly szerint semmi m�s konkr�t appot nem tudok aj�nlani ami �rtelmes �s hasznos j�t�kok akadnak ig�nyesek amiket �rdemes kipr�b�lni de ennyi. H�t az amazon app storebol igaz�b�l mindent le tudsz t�lteni ami �rdekelhet de h�t azok ugye androidok. Ja de Z10re tal�n m�g nincs gy�rilag asszem amazon a bongeszoben menj r� az amazonra �s t�ltsd le a telora. Azt�n m�r nemcsak BlackBerry World lesz hanem android progik is sideload n�lk�l.


    BlackBerry Passport
    02-02-15 10:43 AM
  14. zeight's Avatar
    Egy navi programot mindenk�pp szerezz be mert a wptol elteroen a BlackBerry el�g szar gy�rilag ezen a t�ren.

    Q10 is my Qmpanion
    02-03-15 12:50 AM
  15. MercCrem's Avatar
    Sziasztok!
    K�r�lbellűl k�t napja van a kezemben egy blackberry z10. Megszerettem gyors stabil OS el rendelkező telefonnak tűnik. M�g a Windows phone vil�g�ban otthon vagyok �gy itt nem. seg�ts�geteket szeretn�m k�rni p�r dologban.
    Mik a hasznos appok amiket "k�telező let�lteni"
    Mellyek a legoptim�lisabb be�ll�t�sok
    Nekem az STL 100 1 es vari�ns van. Ez h�tr�ny????
    V�laszotokat tipjeiteket előre is k�sz�n�m.
    �dv�zlettel: Istv�n
    Nobex-FeedMinder-Call Blocker.))
    Meg az Fx rates illetve a Countdown,de ez inkabb nekem fontos.

    Posted via CB10
    02-03-15 09:40 AM
  16. MercCrem's Avatar
    Szia �n is Telenoros vagyok �n m�r friss�tettem sachesivel,a roncsol�s mentes m�dszerrel. Egyenlőre szuper minden :-)

    Posted via CB10
    Melyik verziot raktad fel?

    Posted via CB10
    02-03-15 09:41 AM
  17. Krisztian Megyeri's Avatar
    Sziasztok!

    K�t k�rd�sem lenne:

    1. Blackberry apn-nel műk�dnek t�k�letesen a google-cuccok? Itt legink�bb a push e-mailre �s a GTalkra gondolok.

    2. Ha sim�n, telefonr�l friss�tem, mikor a 10.3.1 megjelenik, megmaradnak a telep�tett BB �s android appok?

    Előre is k�szi!
    02-03-15 10:51 AM
  18. G-SRT4's Avatar
    Gmail az műk�dik mindenk�pp sim�n behuzza a maileket a hub. A t�bbi Google szerviz nem igaz�n műk�dik sőt tal�n egy�ltal�n nem mint p�ld�ul k�l�nb�ző szinkronizalando dolgok napt�r b�ng�sző. Ha friss�ted mag�t az OSt valamikor amikor lesz �j akkor �gyis csin�l egy automata backupot �s minden �gy marad majd mint előtte. Minden telep�tett programod fent kell maradjon.

    BlackBerry Passport
    02-03-15 11:26 AM
  19. Krisztian Megyeri's Avatar
    K�sz�n�m sz�pen!
    K�zben eszembe jutott m�g valami: az �j t-mobile-os csomagokn�l j�l �rtelmezem, hogy az internet blackberry apn-en kereszt�l megy?
    02-03-15 02:13 PM
  20. zeight's Avatar
    A regieknel is azon ment b�r haszn�lhat� az "internet" apn de akkor a bbm nem fog műk�dni, hogy mi m�s meg ami azt haszn�lja azt nem tudom ebben az egyben vagyok biztos

    Q10 is my Qmpanion
    02-04-15 12:58 AM
  21. Krisztian Megyeri's Avatar
    Igen, �n jelenleg is sima apn-t haszn�lok, mivel t-s vagyok, ez�rt nem is ment a BBM. A gtalk viszont igen, �s az elterjedts�ge miatt jelenleg n�lk�l�zhetetlen sz�momra. Szimpatikusak az �j csomagok, ez�rt is gondoltam a v�lt�sra, csak tudnom kellene, hogyan szuper�l a gtalk a bleki apn-nel.
    02-04-15 10:21 AM
  22. zeight's Avatar
    Kb minden ugyan �gy megy rajta egyed�l a bbm ilyen finny�s cucc

    Q10 is my Qmpanion
    02-04-15 11:24 AM
  23. AttilaQ10's Avatar
    Melyik verziot raktad fel?

    Posted via CB10

    Hungarian HUB-img_20150206_110801.png

    Posted via CB10
    02-06-15 04:08 AM
  24. MercCrem's Avatar
    A heten megszunik,nyugdijba kuldik a Google talk-ot.
    Valakinek sikerult eletre kelteni a BlackBerry-n a hangoutsot?

    Posted via CB10
    02-12-15 12:59 AM
  25. zeight's Avatar
    http://appworld.blackberry.com/webst...ntent/59945472

    Ezt n�zted m�r?

    Q10 is my Qmpanion
    pystha likes this.
    02-12-15 11:38 AM
693 ... 2223242526 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD