1. NeDeRo's Avatar
    K�sz�n�m az inf�t. Akkor t�relem tov�bbra!

    NeDeRo
    12-26-14 03:10 PM
  2. eventus7's Avatar
    Get the official Google Play Store for Apps, Books and Music on your BlackBerry! - BBin

    Lassan erdemesebb lesz venni egy droidot.Mert nativ program alig alig van,az is fizetos szinte mind.
    Nem sajnalom azt az 1-2 eurot,de fusztral,hogy amig az egyik op rendszerre van 30-40 lehetoseg,abbol 2-3 fizetos, addig a BlackBerry re max 3-4 es abbol 3 fizetos.



    Posted via CB10
    Tiszta trag�dia a BlackBerry nem j�tszani van... Itt az alap rendszer ny�jtja a l�nyeget �s nem egy hullad�k tele let�lthető, szint�n hullad�k alkalmaz�sokkal. Lehet nyugodtan droidot venni...
    12-27-14 04:25 PM
  3. MercCrem's Avatar
    Hiszed vagy sem,egy jatek nincs a telefonomon...
    Csakhogy se egy magyar app,se alternativa.Ha nem lenne futtathato a droidos programok,joval kevesebbet erne a BlackBerry.
    Index,olx,vatera,lottozo es meg sorolhatnam...
    Ennyi erovel a legolcsobb, gagyibb android is hasit,ha nem telepitunk ra semmit.

    Posted via CB10
    12-28-14 01:24 AM
  4. MercCrem's Avatar
    Mondjuk realisan belatva el kell fogadni,hogy pici tabor a BlackBerry.Lehet napellenzovel vedeni,de a tenyek sajnos magukert beszelnek...
    Egy jo pelda: BlackBerry ebay frissites:2013 aug.19
    Android ebay :2014 nov.19.
    Ennyi...

    Posted via CB10
    12-28-14 01:31 AM
  5. NeDeRo's Avatar
    Mondjuk realisan belatva el kell fogadni,hogy pici tabor a BlackBerry.Lehet napellenzovel vedeni,de a tenyek sajnos magukert beszelnek...
    Egy jo pelda: BlackBerry ebay frissites:2013 aug.19
    Android ebay :2014 nov.19.
    Ennyi...

    Posted via CB10
    Ez igaz, hogy sokkal szűkebb a BlackBerry t�bor mind az Android vagy ak�r a Iphone -s! De nem is ez itt a l�nyeg, van akit meg�rint a Blackberry l�nyege van akit nem. Nagyon sok ismerős�mnek elmondtam mikor előhoz�dott a t�ma : t�k�letes telefonk�sz�l�k NINCS! Aki arra v�gyik, hogy a k�sz�l�ke telelegyen mindenf�le app -al lehet v�lasztani: Android vagy Iphone! Nem tartom ugyanakkor helyesnek leblam�lni egy m�s k�sz�l�ket csak az�rt mert M�S! Szerintem ha oly nagyon ki�br�ndult�l a BlackBerry k�sz�l�kből nagy valaszt�k �ll rendelkez�sedre a gagyitol a cs�csk�sz�l�kekig a droid hadseregbe! Az erő legyen veled.

    NeDeRo
    12-28-14 04:37 AM
  6. MercCrem's Avatar
    Hogy megerts.
    Van egy kurva jo telefonom,es lassan mar csak android programokat lehet ra telepiteni...
    Magyar alkalmazasok a BlackBerry-n szinte nulla.

    Posted via CB10
    12-28-14 06:11 AM
  7. zeight's Avatar
    �n azt hittem t�nylegesen is 0 legal�bbis m�g egyet se tal�ltam

    Q10 is my Qmpanion
    12-28-14 07:30 AM
  8. czifrajoco's Avatar
    Val�ban zavar�, hogy nincs magyar nyelvre �rt app, de nem hiszem, hogy ez annyira nagy trag�dia lenne, hiszen ha j�l megn�zz�k, m�s kisebb nemzetek is sz�vnak ezzel a "probl�m�val".
    Azt gondolom, nek�nk is okosodni kell az OKOS k�sz�l�keinkhez, mert hi�ba az okos telefon, ha h�lye a gazd�ja, musz�j megtanulnunk a vil�gnyelv n�h�ny szav�t, �s �gy m�r nem jelenthet probl�m�t egy-egy jobb app haszn�lata.
    A BB-nek ezen a t�ren van m�g hova fejlődnie, de csak akkor fog, ha haszn�ljuk a k�sz�l�keit.
    pystha and NeDeRo like this.
    12-28-14 08:23 AM
  9. zeight's Avatar
    Val�ban zavar�, hogy nincs magyar nyelvre �rt app, de nem hiszem, hogy ez annyira nagy trag�dia lenne, hiszen ha j�l megn�zz�k, m�s kisebb nemzetek is sz�vnak ezzel a "probl�m�val".
    Azt gondolom, nek�nk is okosodni kell az OKOS k�sz�l�keinkhez, mert hi�ba az okos telefon, ha h�lye a gazd�ja, musz�j megtanulnunk a vil�gnyelv n�h�ny szav�t, �s �gy m�r nem jelenthet probl�m�t egy-egy jobb app haszn�lata.
    A BB-nek ezen a t�ren van m�g hova fejlődnie, de csak akkor fog, ha haszn�ljuk a k�sz�l�keit.
    �men aty�m

    Egy�bk�nt szerencs�re nekem is csak a "k�nyelmi "appok kellenek droidbol pl transmission, menetrend, mozi, T mobile slussz ez�rt h�vom kenyelminek hogy ne kelljen a webes fel�lettel sz�vni, de ezeket had ne mondjam mennyire frekventaltan kell csak haszn�lnom. A kommunik�ci�, navig�l�s, multim�dia, h�rek stb halisten nagyon j� nat�v appok vannak BlackBerry Worldben. �n sokkal ink�bb azt a gyakorta előfordulo beszolast nem �rtem, miszerint minek android emul�tor legyen a BlackBerry-n droid �s k�sz. �n spec azzal a lend�lettel basznam ki a telefonom. Nem az�rt mert ut�lom volt is lehet m�g lesz is vmi phablet baromkodni a bendzsa c�ges helyett (nem, nem a c�ges a BlackBerry) de ha leszamitjuk az 1 milla app-at az playstorebol, mitől olyan telibevert j� egy droid? Komolyan, mit tud gy�rilag amivel nem lehet felvenni a versenyt? USB otg ennyi t�bb nem jut eszembe n�lunk csak a Z30 t�mogatta eddig nahbumm (azt nem tudom a Classic �s a Passport hogy van ezekkel)

    Sry kicsit hossz� lett

    Q10 is my Qmpanion
    12-28-14 01:00 PM
  10. czifrajoco's Avatar
    Most a 10.2.1.3442 OS van az STL-100-1 tel�mon. Ahogy kor�bban is le�rtam m�r, szinte az �sszes sziv�rg�st kipr�b�ltam, ami most nagyon hi�nyzik, mert ... egyszerűen jobbak. 1 fő dolog miatt v�ltok mindig vissza a hivatalos OS-re, az pedig az, hogy a PC-ről tel�ra m�sol�s valami�rt mindig megszakad. Adtak valamelyik f�rumon egy f�jlt, amit sachesi-vel ki kell cser�lni �s akkor megold�dik az �r�si hiba, de nekem valami�rt nem v�lt be. Most m�r a f�jl sincs meg hogy pr�b�lkozzak.

    Biztosan t�bben haszn�ltok kisziv�rgott OS-t, l�gyszi �rja m�r meg valaki, hogy hogyan kell ezt megoldani, �n nem tal�lom m�r a le�r�st!
    12-28-14 01:04 PM
  11. zeight's Avatar
    H�t sry a Q10el nem tapasztaltam semmi ilyet, m�solgatok smb meg blenden kereszt�l (ut�bbi nem tudom mit haszn�l) meg csak sim�n az SD-re is de gond egyikkel se volt

    Q10 is my Qmpanion
    12-28-14 01:18 PM
  12. eventus7's Avatar
    Hiszed vagy sem,egy jatek nincs a telefonomon...
    Csakhogy se egy magyar app,se alternativa.Ha nem lenne futtathato a droidos programok,joval kevesebbet erne a BlackBerry.
    Index,olx,vatera,lottozo es meg sorolhatnam...
    Ennyi erovel a legolcsobb, gagyibb android is hasit,ha nem telepitunk ra semmit.

    Posted via CB10
    �rtem �n, de tov�bbra sem appok gyűjtem�ny�re val� a BlackBerry...
    12-28-14 02:41 PM
  13. NeDeRo's Avatar
    Hogy megerts.
    Van egy kurva jo telefonom,es lassan mar csak android programokat lehet ra telepiteni...
    Magyar alkalmazasok a BlackBerry-n szinte nulla.

    Posted via CB10
    Ez val�ban egy kellemetlens�g, de ha siker�l megnovelni a magyar BlackBerry haszn�lok t�bor�t akkor ez is megold�dik ahogyan itt a CB f�rumon is megold�st tal�ltak az �kezetek haszn�lat�ra! T�relem �s kitart�s!

    NeDeRo
    12-28-14 02:52 PM
  14. MercCrem's Avatar
    Most a 10.2.1.3442 OS van az STL-100-1 tel�mon. Ahogy kor�bban is le�rtam m�r, szinte az �sszes sziv�rg�st kipr�b�ltam, ami most nagyon hi�nyzik, mert ... egyszerűen jobbak. 1 fő dolog miatt v�ltok mindig vissza a hivatalos OS-re, az pedig az, hogy a PC-ről tel�ra m�sol�s valami�rt mindig megszakad. Adtak valamelyik f�rumon egy f�jlt, amit sachesi-vel ki kell cser�lni �s akkor megold�dik az �r�si hiba, de nekem valami�rt nem v�lt be. Most m�r a f�jl sincs meg hogy pr�b�lkozzak.

    Biztosan t�bben haszn�ltok kisziv�rgott OS-t, l�gyszi �rja m�r meg valaki, hogy hogyan kell ezt megoldani, �n nem tal�lom m�r a le�r�st!
    Nekem ezt win 7 alatt csinalta. Win 8.1 el soha nem fordult elo egyik hivatalos vagy szivarogtatott verzioval se.
    Probald meg az usb drivert torolni,ujratelepiteni.

    Posted via CB10
    czifrajoco likes this.
    12-29-14 01:09 AM
  15. MercCrem's Avatar
    Ez val�ban egy kellemetlens�g, de ha siker�l megnovelni a magyar BlackBerry haszn�lok t�bor�t akkor ez is megold�dik ahogyan itt a CB f�rumon is megold�st tal�ltak az �kezetek haszn�lat�ra! T�relem �s kitart�s!

    NeDeRo
    En rajongok a BlackBerry ert.Anno a droidot azert csereltem le,mert a gutautes kerulgetett,hogy mindig lefagy,vagy epp a legfontosabb pillanatban ujraindul.Pedig egy evvel ezelott a felsokategoriasnak szamitott.
    Kicsit tartok attol,hogy egyre jobban droidosodik a BlackBerry...

    Uie szep magyar szo ez a "droidosodik")

    Posted via CB10
    12-29-14 01:15 AM
  16. czifrajoco's Avatar
    Nekem ezt win 7 alatt csinalta. Win 8.1 el soha nem fordult elo egyik hivatalos vagy szivarogtatott verzioval se.
    Probald meg az usb drivert torolni,ujratelepiteni.

    Posted via CB10
    K�szi a tippet, de nem tudom lesz-e belőle valami, mert ha j�l eml�kszem w7 alatt is ezt csin�lta, most 8.1 van fent, de a szitu ugyanaz. Valamint az egyik rokonn�l is feltettem a BBLinket, hogy tudjam haszn�lni a belső mem�ri�t (nem haszn�lok micro SD k�rty�t), de n�la is előj�tt a hiba.

    Rem�lem az 1-2 napon bel�l megjelenő 1949-es sziv�rg�ssal megszűnik . Igaz�b�l t�bb �rtelme lenne kiv�rni a hivatalos verzi�t, de ahogy ismerem magam, nem fogom kib�rni, hogy ne pr�b�ljam ki
    12-29-14 03:50 AM
  17. czifrajoco's Avatar
    Nekem ezt win 7 alatt csinalta. Win 8.1 el soha nem fordult elo egyik hivatalos vagy szivarogtatott verzioval se.
    Probald meg az usb drivert torolni,ujratelepiteni.

    Posted via CB10
    K�szi a tippet, de nem tudom lesz-e belőle valami, mert ha j�l eml�kszem w7 alatt is ezt csin�lta, most 8.1 van fent, de a szitu ugyanaz. Valamint az egyik rokonn�l is feltettem a BBLinket, hogy tudjam haszn�lni a belső mem�ri�t (nem haszn�lok micro SD k�rty�t), de n�la is előj�tt a hiba.

    Rem�lem az 1-2 napon bel�l megjelenő 1949-es sziv�rg�ssal megszűnik . Igaz�b�l t�bb �rtelme lenne kiv�rni a hivatalos verzi�t, de ahogy ismerem magam, nem fogom kib�rni, hogy ne pr�b�ljam ki
    12-29-14 03:50 AM
  18. eventus7's Avatar
    En rajongok a BlackBerry ert.Anno a droidot azert csereltem le,mert a gutautes kerulgetett,hogy mindig lefagy,vagy epp a legfontosabb pillanatban ujraindul.Pedig egy evvel ezelott a felsokategoriasnak szamitott.
    Kicsit tartok attol,hogy egyre jobban droidosodik a BlackBerry...

    Uie szep magyar szo ez a "droidosodik")

    Posted via CB10
    L�tszik is, hogy azz� v�lik.... J�ttek is a "j� n�pek"
    MercCrem likes this.
    12-29-14 04:30 AM
  19. zeight's Avatar
    Egy�bk�nt wifin is megakad a m�sol�s? Mert ha j�l tudom a link eset�n is sim�n mint h�l�zati meghajt�t csatolja csak a telot, ami kb ugyan �gy műk�dik mint a wifis megosztas eset�n. Legal�bb szukitheto volna a probl�ma forr�sa :S

    B�r nem kicsit vagyok amatőr ezekhez a dolgokhoz sz�val ne vedd szentirasnak

    Q10 is my Qmpanion
    12-29-14 07:22 AM
  20. czifrajoco's Avatar
    Egy�bk�nt wifin is megakad a m�sol�s? Mert ha j�l tudom a link eset�n is sim�n mint h�l�zati meghajt�t csatolja csak a telot, ami kb ugyan �gy műk�dik mint a wifis megosztas eset�n. Legal�bb szukitheto volna a probl�ma forr�sa :S

    B�r nem kicsit vagyok amatőr ezekhez a dolgokhoz sz�val ne vedd szentirasnak

    Q10 is my Qmpanion
    Nem pr�b�ltam soha. Arr�l van sz� csup�n, hogy gyakran hallgatok zen�t vagy n�zek egy j� filmet tel�r�l. 10.2-n�l semmi gond a m�sol�ssal, viszont a 10.3 felett v�letlenszerűen megszakad a m�sol�s. De nem is fogalmazok j�l, csak egyszerűen meg�ll, ak�r sim�n winfos alatt, ak�r pl. TotalCommanderrel m�solok. Semmi hiba�zenet, csak mintha sz�neteltetve lenne. Elősz�r azt hittem, szar a win7, v�ltottam 8.1-re, de ezen is rossz. Ut�na azt gondoltam a tel� mem�ri�ja s�r�lt, ez�rt visszatettem BBLinkkel a gy�ri OS-t, azzal meg j� lett. J�tt az �jabb sziv�rg�s, kipr�b�ltam, de �jra le�llt a m�sol�s --> vissza gy�rira �s minden ok. Emiatt hiszem azt, hogy a rendszerrel van valami, illetve �rtak is kor�bban erről, hogy kell egy exfat vagy mif�le f�jlt cser�lni, �s j� lesz, de az nem v�lt be vagy rosszul csin�ltam, nem tudom.

    Na de itt az �jabb OS, a 1949-es, amiből reggelre tal�n meglesz az STL-1 is �s ki tudom pr�b�lni !
    12-29-14 03:57 PM
  21. pufi66's Avatar
    Sziasztok! Ezt a vackot hogyan lehet elt�vol�tani?
    Hungarian HUB-img_20141230_164121.png

    Posted via CB10
    12-30-14 09:50 AM
  22. zeight's Avatar
    Hungarian HUB-img_20141230_174334.png

    K�pernyő be�ll�t�sok első opci�

    Q10 is my Qmpanion
    pufi66 likes this.
    12-30-14 10:44 AM
  23. pufi66's Avatar
    K�sz�n�m, de a l�nyeg lemaradt. A bal als� sarokban van egy z�ld mező amit nem tudok elt�ntetni. Visszaolvastam a blogon, de az akkuml�tor ikont nem tal�ltam.
    12-30-14 01:59 PM
  24. NeDeRo's Avatar
    Boldog �j �vet k�v�nok mindenkinek! Az Erő legyen a BlackBerry -del.

    NeDeRo
    czifrajoco likes this.
    12-30-14 11:55 PM
  25. zeight's Avatar
    K�sz�n�m, de a l�nyeg lemaradt. A bal als� sarokban van egy z�ld mező amit nem tudok elt�ntetni. Visszaolvastam a blogon, de az akkuml�tor ikont nem tal�ltam.
    Őszinte leszek, kiesik a szemem m�r de akkor se tudom mit kell n�zni

    Q10 is my Qmpanion
    12-31-14 04:04 AM
693 ... 1920212223 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD