1. eventus7's Avatar
    ChesterVanyak!

    Google nem műk�dik?
    czifrajoco likes this.
    11-15-14 04:23 PM
  2. krisztian17's Avatar
    Sziasztok,

    milyen programmal tudom telep�tnei a 10.3 os-t z30ra?
    11-16-14 07:20 AM
  3. zeight's Avatar
    Sziasztok,

    milyen programmal tudom telep�tnei a 10.3 os-t z30ra?
    Legegyszerubb autoladerrel, csak lekell futtani es kesz. Crackberry talalsz egy csomot szerintem

    Posted via CB10
    krisztian17 likes this.
    11-16-14 11:35 AM
  4. BlackBerryUsers10's Avatar
    A 10.3 q10en ujraindit�s ut�n elejti a be�ll�t�sokat tud valaki seg�teni?
    11-16-14 05:30 PM
  5. BlackBerryUsers10's Avatar
    Sziasztok!10.3 b�rmelyik vezi�j�t tettem r� ujraindit�s ut�n elejti a be�ll�t�sokat.
    nem tudom tal�lkoztatok m�r hasonl�val? esetleg valami tipp?
    (Q10)
    11-16-14 05:31 PM
  6. czifrajoco's Avatar
    Pr�b�ld meg azt a m�dszert, amit nemr�g �rtam, SIC �s rendszert�lt�s ut�n biztons�gi adatt�rl�s.
    11-16-14 08:47 PM
  7. MercCrem's Avatar
    En nalam a. 821 van fent z-10 en. Nem birtam kivarni,hogy ne tegyem fel a leaked verziot. Sok esetben jo.Aksi ido,stb.. De nem tokeletes. Megegyszer nem allnek neki.Megvarom a hivatalost.

    Posted via CB10
    11-17-14 01:37 AM
  8. krisztian17's Avatar
    k�sz�n�m a seg�ts�get
    11-18-14 01:36 PM
  9. Krisztian Megyeri's Avatar
    Szevasztok!
    Egy kis seg�ts�g kellene. Mostan�ban egyre t�bbsz�r csin�lja a Z3, hogy h�v�skor nem �rja ki a h�v� f�l nev�t, csak a telefonsz�mot. Az eg�sz n�vjegyz�k a gmail c�mt�rban van, de szinkroniz�lva lett. El�g v�letlenszerűen csin�lja, de marha ideges�tő. Azt�n mikor felveszem, egyszer csak ki�rja a nevet is, legal�bbis mikor leteszem, m�r l�tom a k�pernyőn.
    �dv.
    11-24-14 06:41 AM
  10. krisztian17's Avatar
    Szia,

    siker�lt felraknom a 10.3at. Egyenlőre remek�l műk�dik. Egy k�rd�sem m�g lenne. Androidon j�tszottam a Clash of Clans sal. A snappel siker�lt let�ltenem �s el is indul, de nem tudom a google accounttal vissza�ll�tani az �ll�somat. Hi�nyzik neki a google play szolg�ltat�s, azt viszont nem is műk�dik. Van r� valami m�d ezt megoldani, vagy engedjem el a j�t�kot? Előre is k�sz�n�m

    m�g valami

    Playbookra �rdemes m�g beruh�zni?
    Last edited by krisztian17; 11-24-14 at 12:21 PM.
    11-24-14 10:27 AM
  11. zeight's Avatar
    Krisztian Megyeri, 10.3 van fent? Ott nekem is meg van ez a problema

    Krisztian17 nem, eselytelen barmit is kezdeni a google playel

    Posted via CB10
    11-25-14 01:12 AM
  12. czifrajoco's Avatar
    Sziasztok!

    Most, egy �jabb sziv�rg�s kipr�b�l�sa előtt (BlackBerry OS 10.3.1.1154 autoloaders for all BlackBerry 10 devices available | CrackBerry.com) megint azon tanakodok, hogy j� lesz-e a kamera. Majdnem minden sziv�rg�st feltettem, de a 10.3-t�l az a bajom, hogy vide� r�gz�t�s előtt �s a meg�ll�t�skor eltelik kb. 3 m�sodperc, amikor nem csin�l a k�ty� semmit, csak s�t�ts�g l�tszik �s ennyi. Van m�g valaki, aki ezt tapasztalta? Szinte biztos, hogy igen, csak akkor meg azt nem �rtem, hogy mi�rt nem tal�lom ezt a "hib�t" meg a f�rumokon. Minden sziv�rg�sr�l �rnak ugyeb�r v�lem�nyeket, de ezt valami�rt nem sz�rtam m�g ki, ezt valahogy senki nem eml�ti. 10.2 t�k�letes. Erről a sziv�rg�sr�l is �rtak m�r vagy 5 oldalt, de csak annyi volt megeml�tve, hogy az auto f�kusz gyorsabb lett.

    Olvasott m�r valaki erről, vagy csak �n vagyok ilyen szerencs�tlen, hogy nem tal�lom?
    11-25-14 02:30 AM
  13. Krisztian Megyeri's Avatar
    Nem, gy�ri van fent, amivel vettem.
    11-25-14 05:41 AM
  14. zeight's Avatar
    Nem, gy�ri van fent, amivel vettem.
    Hmm nekem azzal nem volt baj de a 10.3 alatt en is tapasztalom. Eddig azzal biztattam magam majd a gyari megoldja de akkor lehet utana kene nezni

    Posted via CB10
    11-25-14 09:10 AM
  15. czifrajoco's Avatar
    N�h�ny megjegyz�s a 1154-ről:

    - nem volt �rtes�t�si hang mindaddig, am�g ki nem kapcsoltam a k�sz�l�ket �s v�gig nem zongor�ztam a kezdeti l�p�seket
    - ha h�vnak �s rez�s is van be�ll�tva, felv�telkor nem szakad meg a rezg�s, ami kiss� zavar�
    - szoftverkibocs�t�sn�l ez jelenik meg: nincs el�rhető inform�ci�
    - nagyon gyors lett
    - a n�vjegyz�kben a kor�bbi vastag-v�kony betűt�pus hib�t eddig nem tapasztaltam
    - a vide� felv�tel hiba n�lam m�g most is megvan, 3-4 mp ut�n r�gz�t csak, le�ll�t�sn�l ism�t 3-4 mp, am�g �szhez t�r

    A f�rumokon nagyon dics�rik az akku időt, ami j� h�r, ezt majd megtapasztalom 1-2 nap eltelt�vel.
    Ha nem lenne a kamera hiba, nem is s�rna a sz�m .
    11-26-14 03:31 AM
  16. zeight's Avatar
    Koszi az eszrevetelek!

    Posted via CB10
    11-26-14 09:58 AM
  17. krisztian17's Avatar
    Szia Zeight,

    A playbookr�l mi a v�lem�nyed? �rdemes beruh�zni m�g r�?
    11-26-14 01:37 PM
  18. zeight's Avatar
    Szia kedves hogy megkerdezed ez csak a sajat velemenyem lesz jo lenne ha van mas PB felhasznalo ok is megosztanak a velemenyuk.

    Szoval en ma mar nem ajanlom. Speciel most en is azt hasznalom mert szervizben a masik tablam de hogy miert nem arrol alljon itt par erv. Sajnos idejet mult vas es mar a BlackBerry sem foglalkozik vele. Ez reszemrol a kovetkezokre hat ki. Bb10 a bridge kb haszna vehetetlen lett sms es bbm ennyi a taviranyitas net megosztas valamint a fileok elerese nem sokat dob a latba hiaba hasznosak. Sajnos kicsit laSucska nem ahhoz kepest hogy mi van benne hanem a mai gepekhez kepest. Tovabba a bongeszoje is kicsit idegesito a maiakhoz kepest. Multimedias feladatokra tiszta szivas mert egy ertelmes lejatszo van csak ra ami halisten minden evo es halozati elerest is tamogat de kozelsem tokeletes (kalemsoft media player) vagy ha mar halozat smb megosztast kb csak androidos programmal tudsz hasznalni ami olyan hogy vagy bejon vkinek vagy nem (ugye a playbooknak sokkal rosszab a droid futtato korzete mint a bb10 teloknak) habar a kameraja korat tekintve jo kepeket csinal nagyon zajosak sotetebb kornyezetben es sajna az autofocus hianyasa se elony. Bluetooth file atvitelrol is lemondhatsz valamint nincs sd kartya bovito es usb otg tamogatas ami megint csak olyan hogy kurva jol tud jonni. Bar mindenre van megoldas en spec meguntam hogy 200 kutyut hordjak magamnal hogy orvosoljak minden hianyossagot egyszerubb talalni mas tablat. IM szolgaltatasokban se bovelkedik a BlackBerry worldben szinte semmi jot nem talaltam regen lehetett sideloadolni az ebbudyt ami sokat kikuszobolt de jo ideje mar az sem mukodik. Szoval osszegezve maceras kommunikacio, lassu bongeszes, hianyossagok a multimediaban, gepre dugva ha usb-n akarsz masolni valojaban halozati meghajtonak kezeli azt igy legalabb megoldhato hogy linuxon is mukodjon smb de sztem kicsit lassu es maceras dolog. Aztan ha jatszani akarsz sincs sok opcio bar azok kozul legalabb van ar elvezetes, gps progibol is egyedul a magellan compast talaltam de az se offline (mobil net ugye vezetes kozben nincs) es nincs benne igazan jo hang navigalas (nekem ez fontos mert motorozok nem tudom nezni a tablat) munkara hat vegyes kezel office doksikat de azert nem kis szopas volt benne osszerakni egy hasznalhato excelt amikor aram szunet volt az allatkertben es a zarasomhoz kellett volna.

    De hogy mellette is mondjak valamit ha mar 2 evig husegesen kiszolgalt: kurva jo az anyag minosege az asus gepem olyan mellette mintha tic tac dobozbol lenne. A hangszoro is tokjok es sztereo mikronokok is sokkal jobbak mint sokmasban (holott nem igazan van mire hasznalni) a gesture vezerles kibaszott jo sokkal tutibb mint barhol mashol es konnyu vele kezelni a gepet kis merete miatt. (igaz meretehez kepest kicsit nehez) tovabba en sokat hasznaltam hdmi monitorra kotve es bluetooth bill-eger komboval ami egy kis pc erzetet adta de sajna ez se volt azert tul gordulekeny de tobb oromet okozott mint fejfajast hja es a gyorstoltes lehetosege az egy kincs igaz veheted meg pluszba mert nem jar gyarilag melle de az a magneses port kurva jo 24 W tolto... ekkora gephez egy igazi aldas.

    Kicsit hosszu lett amiert sry ha van lehetoseged probald ki majd donts ez alapjan en spec nem ajanlom bar lattam ebayen 16.000 ft ert annyit meger mert hasonlo aru droid tablak szerintem rosszabbak (legalabbis amik megfordultak a kezemben)

    De varom mas velemenyet is

    Posted via CB10
    11-26-14 02:22 PM
  19. krisztian17's Avatar
    Nagyon k�sz�n�m a gyors �s r�szletes v�laszt, b�r kicsit elkeseredtem, mert el�gg� r�kattantam ami�ta v�ltottam bb-re.
    Asus Padfone2 cser�ltem le z30-ra �s abszol�t nem b�ntam meg. B�r a tablet r�sz�t ritk�bban haszn�ltam, de mivel sokat utazom az�rt nem lenne h�tr�ny egy.
    11-26-14 04:39 PM
  20. zeight's Avatar
    Hat sajnalom de hidd el a Z30ad utan nagyon kokorszakinak tunne a PB

    Posted via CB10
    11-27-14 02:06 AM
  21. pufi66's Avatar
    Sziasztok!
    Tudja valaki, mi�rt kapok h�romnaponta �rtes�t�st, hogy "Friss�teni kell a fi�kjelsz�t"? Z10 STL-1 10.3.0.
    11-28-14 01:13 PM
  22. krisztian17's Avatar
    �s nincs valami hasonl�an strapab�r� tablet �tleted?
    11-28-14 01:53 PM
  23. czifrajoco's Avatar
    Erről a hib�r�l m�g nem hallotta. Pr�b�ld ki, hogy megv�ltoztatod!

    Neked j�l műk�dik a vide� r�gz�t�s, kell v�rni a felvevő gomb megnyom�sa ut�n, hogy v�gre elkezdjen r�gz�teni?
    �n ahogy megnyomom, bej�n egy fekete k�pernyő 3-4 mp-re, ut�na felveszi amit akarok (pontosabban azt a 3-4 mp-t nem). Minden m�st im�dok a 10.3.x-ben, de ez kiveri a biztos�t�kot n�lam. 10.2 �s kor�bbi t�rsai t�k�letesen műk�dik.
    11-28-14 02:40 PM
  24. pufi66's Avatar
    Edd�g nem volt r� sz�ks�g, de kipr�b�ltam �s nekem is v�rni kell. De nemsok�ra j�n a hivatalos, abban biztosan kijav�tj�k.
    11-28-14 02:54 PM
  25. zeight's Avatar
    �s nincs valami hasonl�an strapab�r� tablet �tleted?
    Sajna nem vagyok nagy tabla buzi, en sokaig ipad minin gondolkoztam de aztan kellett egy teljes koru office igy win 8.1 gepet vettem (es kurva nagy kompromisszumot kotottem) de igazabol ha a blend kijon mindegyik tabla gyarto termeke lehet olyan jo (szoftveresen a BlackBerry telod melle) mint a PB.

    Posted via CB10
    11-29-14 12:24 AM
693 ... 1617181920 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD