1. videoteam's Avatar
    Sziasztok!

    Igo-t sikerult mar valakinek feltelepiteni?

    Posted via CB10
    06-24-14 02:08 AM
  2. TARTYOM's Avatar
    Igen. Keresd meg a kijelző felbont�s�nak a megfelelőt, �s SD k�rty�ra m�sold r�, majd futtasd az apk-t (a HD apk nem megy, azzal ne is pr�b�lkozz).
    06-25-14 05:18 AM
  3. MercCrem's Avatar
    Nekem is igo van fent, tokeletes.

    Pin:2AC71B8C
    06-26-14 08:39 AM
  4. Krisztian Megyeri's Avatar
    Hű, az nagyon kellene. Tudsz esetleg �rni valami konkr�tabbat? Melyik verzi�? Q5-re kellene, ahhoz viszont nem tal�lok megfelelő felbont�st.
    M�s... jelzett a tel� 10 perce, hogy �j szoftverfriss�t�s el�rhető. Erről tudtok valamit? Csak jav�tgat�sok vagy van �j funkci� is?

    K�szi előre is! :-)
    07-01-14 09:44 AM
  5. zeight's Avatar
    Ezt Berryblog bbm Chanelrol lopva

    Wifi limited connectivity hiba orvoslasa, illetve aksi tulmerulesi hiba fix. Ez utobbival mondjuk egyszer nem talalkoztam.

    Q10 is my Qmpanion
    07-01-14 01:02 PM
  6. videoteam's Avatar
    Koszonom az infokat! Lesz egy kis idom kiprobalom.

    Posted via CB10
    07-01-14 02:10 PM
  7. MercCrem's Avatar
    Hű, az nagyon kellene. Tudsz esetleg �rni valami konkr�tabbat? Melyik verzi�? Q5-re kellene, ahhoz viszont nem tal�lok megfelelő felbont�st.
    M�s... jelzett a tel� 10 perce, hogy �j szoftverfriss�t�s el�rhető. Erről tudtok valamit? Csak jav�tgat�sok vagy van �j funkci� is?

    K�szi előre is! :-)
    iGO_Isr_9.6.29.388958_
    Ilyet keress.Nekem z10 em van,de szerintem jo lesz nalad is.

    Pin:2AC71B8C
    07-01-14 11:29 PM
  8. Krisztian Megyeri's Avatar
    K�szi, kipr�b�ltam, sajnos a Q5 egyedi felbont�sa �s k�pernyőar�nya miatt m�r elind�tani sem engedi, pedig azt szedtem le, amit javasolt�l. Na mindegy, v�rok, h�tha valami szakinak siker�l optimaliz�lnia.

    Lenne k�t m�sik k�rd�sem is:

    - hogyan tudom be�ll�tani, hogy mikor h�vnak, a k�pernyő �rint�s�re ne hagyja abba a csengőhang lej�tsz�s�t?

    - mostan�ban sokszor előfordul, hogy t�rl�k valami programot (k�pernyőn hosszan nyomva tartom, r�nyomok az X-re �s megerős�tem a t�rl�st), el is tűnik az ikon, de m�gsem t�rli. Ezt csin�ltam a 1Mobile-lal is, eltűnt az ikon, de ugyan�gy j�ttek a friss�t�si �rtes�t�sek. Let�r�ltem m�g 3 programot, az ikonok eltűntek, azt�n �jraind�t�s ut�n előker�lt az �sszes "t�r�lt" a fők�pernyőn.
    07-02-14 02:54 AM
  9. pystha's Avatar
    - hogyan tudom be�ll�tani, hogy mikor h�vnak, a k�pernyő �rint�s�re ne hagyja abba a csengőhang lej�tsz�s�t?
    Nem lehetseges.
    - mostan�ban sokszor előfordul, hogy t�rl�k valami programot (k�pernyőn hosszan nyomva tartom, r�nyomok az X-re �s megerős�tem a t�rl�st), el is tűnik az ikon, de m�gsem t�rli. Ezt csin�ltam a 1Mobile-lal is, eltűnt az ikon, de ugyan�gy j�ttek a friss�t�si �rtes�t�sek. Let�r�ltem m�g 3 programot, az ikonok eltűntek, azt�n �jraind�t�s ut�n előker�lt az �sszes "t�r�lt" a fők�pernyőn.
    Probald meg a Device Monitor->Storage -bol kivalasztani a programot es ott torolni. Ez valamivel jobb megoldas.

    Szerintem navigalasra jobb megoldas a NavFree vagy a Mireo. Jobban is mozognak mint az android progik.
    Last edited by pystha; 07-02-14 at 07:15 AM. Reason: forgot something
    07-02-14 07:12 AM
  10. G-SRT4's Avatar
    Navfree �s Mireo. Egy�rtelmű győztesek. Igo szerintem a piacon legtulkomplikaltabb navigacio. Egyszer probaltam hasznalni de kriminalis. Gagyi. Pedig el�g geeknek tartanak. :-)

    Z2 via CrackBerry App
    07-02-14 08:24 AM
  11. TARTYOM's Avatar
    Egyik �ltalad emlitett sem rendelkezik olyan terkep adatbazissal (es reszleteseggel) mint az Igo.
    07-02-14 05:48 PM
  12. G-SRT4's Avatar
    Az elkepzelheto hab�r a Mireo m�r el�g durva helyekről kinavigalt egy kalandos off roados nap vegen. Persze ink�bb a Garmin nuvimre esk�sz�m. Am�gy legink�bb a kezelői fel�lettel van bajom Igonal az miatt hagytam ink�bb amugy biztos j� lefedettsegu.

    Z2 via CrackBerry App
    07-03-14 12:06 AM
  13. pystha's Avatar
    Kinek a pap kinek a papno...
    Szerintem az IGO jo volt valamikor, azonban az utobbi idoben tulbonyolitottak, nehezkes lett, es az emlitett progik navigaciora eredmenyesebbek lettek. Ha nagyon reszletes infot akarok akkor meg ott a google maps amin meg ugysem tesz tul. Legtobben megszokasbol hasznaljak mar IGO-t. Szerintem Blackberryn nem er fel a Mireo-hoz. Talan esetleg a NavFree-hez, amelynek nagy negativumja, hogy offline nem lehet keresni cimre, csupan navigalni. Ezeken kivul ott van a Sygic is ami szinten nem rossz csak hat ez is droidos progi es ezek sokkal nehezebben kapjak a gps jelt mint a nativ progik na meg ugye nem szeretik az 1:1 felbontasi aranyt...
    Egy szo mint szaz az IGO NEM jo Q5-re.
    07-03-14 03:09 AM
  14. patai85's Avatar
    Sziasztok jo hogy van ez a forum.

    Posted via CB10
    07-04-14 12:54 PM
  15. Krisztian Megyeri's Avatar
    K�sz�n�m a seg�ts�get!

    NavFree-t kipr�b�ltam, de marh�ra ideges�t, hogy 1 k�pkocka/m�sodperc temp�ban mozog a k�p. Lehet, hogy nem �ll�tottam be j�l valamit, pedig am�gy j� lenne.
    07-08-14 03:41 AM
  16. MercCrem's Avatar
    Van arra megoldas,hogy az sms-t ki lehessen valahogy menteni?Nyomtatni?

    Pin:2AC71B8C
    07-08-14 11:58 AM
  17. pystha's Avatar
    Van arra megoldas,hogy az sms-t ki lehessen valahogy menteni?Nyomtatni?

    Pin:2AC71B8C
    BlackBerry World-os progi erre a celra: Backup Pro - BlackBerry World

    Nem csak sms-t hanem mindenfelet lehet menteni:
    - Books
    - Calendar
    - Camera
    - Contacts
    - Documents
    - Downloads
    - Express (Presentations)
    - Messages (SMS/MMS)
    - Music
    - Photos
    - Playlists
    - Print
    - Remember (Notes)
    - Videos
    - Voice

    Nem igyenes viszont szerintem abszolut szukseges.
    FireChestApps likes this.
    07-08-14 12:33 PM
  18. MercCrem's Avatar
    Koszonom!

    Pin:2AC71B8C
    07-10-14 12:00 AM
  19. videoteam's Avatar
    Kiprobaltam az igo-t, de maradtam a mireonal. Egyszerubb, letisztultabb es gond nelkul elsegitett gorogbe. Szerbiaban volt gond egy helyen utepitesnel, de ki volt tablazva.

    Posted via CB10
    pystha likes this.
    07-11-14 01:16 AM
  20. IldiVanda's Avatar
    Sziasztok azt szeretn�m k�rdezni hogy lehets�ges-e hogy a z10em re let�ltsem az eredeti F1 appot �s ha igen ez hogyan? K�szi
    07-11-14 11:13 AM
  21. zeight's Avatar
    Sziasztok azt szeretn�m k�rdezni hogy lehets�ges-e hogy a z10em re let�ltsem az eredeti F1 appot �s ha igen ez hogyan? K�szi
    Nekem sajna nem fut a droid verzio szoval 10.3 ig varhatsz akkor sokat javul majd a droid runtime

    Q10 is my Qmpanion
    07-12-14 10:10 AM
  22. TARTYOM's Avatar
    Van m�r valamilyen j� kliens, ami k�pes a k�peket automatikusan felt�lteni a dropbox t�rhelyemre? A Connect to Dropbox egy hullad�k. Vagy olyan kliens is j�l j�nne, ahol 50 GB k�r�li t�rhely van �s van Linuxos sync kliense is (MEGA j� lenne csak nincs Linux kliens)
    07-17-14 10:21 AM
  23. videoteam's Avatar
    A box nekem felt�lt�m a k�peket. 50gb-ot ad. Azt hogy linuxhoz mit sz�l azt nem tudom.


    Posted via CB10
    07-17-14 02:47 PM
  24. ghz's Avatar
    Box el�rhet? sima DAV-on kereszt�l. Szoval dav-fs haszn�lhat� �s afelett b�rmilyen sync megold�s m?k�dhet.

    Posted via CB10
    07-18-14 05:32 AM
  25. Phityukaaa's Avatar
    Halih�!
    engem olyan appok �rdekelnek amik megk�nny�tik a mindennapokat. �me amiket �n haszn�lok:
    gps: navfree. c�m keres�shez kell neki net, de ut�na b�rhonnan a k�v�nt helyre navig�l.
    vibrate on call connect: h�v�s fogad�skor, h�v�s v�g�n vibr�l egyet. ebből tudni mikor vette fel a telefont a h�vott, vagy tette le.
    corky notes: mintha lenne egy fal, ahov� kis eml�keztetőket tudn�k �rni magamnak. (aj�nlom mindenkinek)
    add watermark: nem ig�nyel le�r�st
    repellent: m�g mindig nem tudom műk�dik e mivel a szob�m tele van sz�nyogokkal, viszont rajtam nincs cs�p�s nyom.
    toshi finance: a p�nz forgalmat lehet vele �ttekinthetőv� tenni.

    ezek mind ingyenes progik.

    szeretn�m a seg�ts�geteket k�rni.
    amiből nem tal�lok haszn�lhat�t:
    led sz�n v�ltoztat�sa az �rtes�t�sekhez,
    feliratot megjelen�tő lej�tsz�,
    meg valami hasonl� mint a dw contact. ha pl. balra h�zom az ujjam a parner neve felett, akkor smst �rjak neki. ha jobbra, akkor azonnal kezdje h�vni.
    a lockscreen �s h�tt�rk�pet k�l�n be�ll�tani (ezt a 10.3 m�r tudni fogja. nem �rtem erre mi�rt kell ilyen sokat v�rni....)
    ha valaki tud ezekre a ,,probl�m�imra,, megold�st, az �rhatna nekem.

    K�sz�n�m!
    07-24-14 06:58 PM
693 ... 1112131415 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD