1. czifrajoco's Avatar
    Sziasztok, felve es csak nagyon halkan jelzem, hogy a Sygic-ot sikerult raeroltetnem a telefonomra... Van ugy, hogy a beallitasok ideje alatt egyszer csak kilep a programbol, de amikor elindul a navigalas, onnantol kifogastalanul fut. Mivel iszonyat nagy a program, ezert teszek meg egy kiserletet a Mireoval, de ha most sem akar velem "egyuttmukodni", akkor buktak egy vasarlot...

    Ja! En vagyok olyan bator, es nem tettem memoria kartyat a telefonomba... mivel mindent lementek, ezert nem ereztem szuksegesnek, ugyhogy nalam nincs eselye az SD-re mentesnek.

    Joco! Azt esetleg meg tudod mondani, hogy az Igo offline progi terkepestol, kb mekkora helyet igenyel? Mert, ha kisebb, mint a Sygic, akkor lehet, hogy megkuzdok vele

    Elore is koszi.

    Szep napot Nektek, Erika
    Szia!

    Nekem a Mireo 617 MB, az iGO kb. 410 MB. Igaz�b�l nem is ez a l�nyeg, mert nagyr�szben a m�rtete a telep�tett t�rk�pek m�ret�től f�gg, a Mireo ugyeb�r full k�z�p eur�pa, ez�rt ekkora, m�g az iGO csak magyar t�rk�pet tartalmaz nekem.
    A Sygic nekem is fent volt m�r sok-sok verzi�val, de iszonyat lass� volt a men� kezel�se, �t k�zben gyakran le is fagyott.
    A Mireo j�, nagyon j�, főleg a magyar nyelv miatt, de vezet�s k�zben sokat bakizik, van m�g mit jav�tani a t�rk�pen.
    Ha nem akarsz felt�tlen jogtiszta cuccost, otthonr�l k�ld�k linket az iGO-hoz, hogy ki tudd pr�b�lni .
    Berryka likes this.
    04-22-14 02:13 AM
  2. pystha's Avatar
    Sziasztok, felve es csak nagyon halkan jelzem, hogy a Sygic-ot sikerult raeroltetnem a telefonomra... Van ugy, hogy a beallitasok ideje alatt egyszer csak kilep a programbol, de amikor elindul a navigalas, onnantol kifogastalanul fut. Mivel iszonyat nagy a program, ezert teszek meg egy kiserletet a Mireoval, de ha most sem akar velem "egyuttmukodni", akkor buktak egy vasarlot...
    Iszonyat nagy? Sygic, Magyarorszag terkeppel egyutt meg 200 mega sincs. Szerintem neked az osszes terkep fel van telepitve. Sygic -> Maps mappabol torold a felesleges terkepeket.

    Biztos frissitetted a telefon szoftjat/esetleg valami gondok vannak nalad? Mireo kifogastalanul kene mukodjon es a Sygic-bol se szokott soha kilepni a telcsim..
    Last edited by pystha; 04-22-14 at 05:28 AM.
    Berryka likes this.
    04-22-14 05:00 AM
  3. zeight's Avatar
    Hjam a mireonak is vagy 3.6 giga a teljes Europa nem hinnem nagy elteresek lennenek terkepek kozt anno meg wm5.0 volt asszem igo akkori magyar terkep 17mega. A mi kis orszagunk onmagaban nem sokat dobhozza, igy ha csak ez van fent ketlem oriasi lenne a merete

    This is my Q-mpanion
    Berryka likes this.
    04-22-14 06:22 AM
  4. Berryka's Avatar
    Szia!

    Nekem a Mireo 617 MB, az iGO kb. 410 MB. Igaz�b�l nem is ez a l�nyeg, mert nagyr�szben a m�rtete a telep�tett t�rk�pek m�ret�től f�gg, a Mireo ugyeb�r full k�z�p eur�pa, ez�rt ekkora, m�g az iGO csak magyar t�rk�pet tartalmaz nekem.
    A Sygic nekem is fent volt m�r sok-sok verzi�val, de iszonyat lass� volt a men� kezel�se, �t k�zben gyakran le is fagyott.
    A Mireo j�, nagyon j�, főleg a magyar nyelv miatt, de vezet�s k�zben sokat bakizik, van m�g mit jav�tani a t�rk�pen.
    Ha nem akarsz felt�tlen jogtiszta cuccost, otthonr�l k�ld�k linket az iGO-hoz, hogy ki tudd pr�b�lni .
    Szia,
    Megneztem es valoban ugy sikerult telepiteni, hogy egy "Europa osszes" terkep kupacot is magaval hozott... Koszi a lehetoseget, most megvalok a terkepek egy reszetol, azutan lehet, hogy zaklatlak az iGo miatt... Amugy a Mireo vegre elindult de mivel lejart az 1 hetem, igy pont hasznalat elott kellett volna megvasarolnom... azt meg proba nelkul, az eddigi tapasztalatok miatt, inkabb kihagytam.
    Udv.: Erika
    04-22-14 09:42 AM
  5. Berryka's Avatar
    Iszonyat nagy? Sygic, Magyarorszag terkeppel egyutt meg 200 mega sincs. Szerintem neked az osszes terkep fel van telepitve. Sygic -> Maps mappabol torold a felesleges terkepeket.

    Biztos frissitetted a telefon szoftjat/esetleg valami gondok vannak nalad? Mireo kifogastalanul kene mukodjon es a Sygic-bol se szokott soha kilepni a telcsim..
    Szia
    Igen kozben rajottem, hogy full Europa terkepes lettem... ezt a hibat javitom

    A telefonom meg nincs 2 honapos, es hidd el nem en vagyok az, aki csak ugy frissitget...vagy toltoget esznelkul... eddig egy szoftver frissitesem volt... amit jelzett a kis okos, en meg rahagytam... A Sygic ma rendesen dolgozott, a Mireot vegre le tudtam tolteni ugy, hogy a korabbi problema mar nem allt fenn... viszont ma meg mar meg kellett volna vennem... szoval nem tudom, hogy mi volt a gond, de igy most maradok a Sygic-nal... aztan, ha nem tetszik, akkor megnezek valami mast...
    Udv.: Erika
    04-22-14 09:51 AM
  6. czifrajoco's Avatar
    Sziasztok!

    Tud valaki olyan alkalmaz�st, amelyik felolvassa a h�v� nev�t? Olyanra gondolok, mint a droidn�l az Enhanced SMS & Caller ID.
    Azt hogyan kell be�ll�tani, hogy h�v�skor nem a tel� hangsz�r�ja jelezzen, hanem f�lesen halljam a cseng�st?
    04-26-14 01:41 AM
  7. otis199321's Avatar
    faceniff-et esetleg valaki nem tudja,hogyan lehetne műk�dők�pess� tenni Z10-esen?
    04-26-14 10:07 AM
  8. dvarnai's Avatar
    Hali, akadt egy olyan probl�m�m hogy nem megy a bbm f�ggetlen telefonon t-mobileal, piros �ra ikont mutat csak, wifin nincs semmi gond. Ez a probl�ma csak n�lam jelentkezik?
    04-27-14 11:39 PM
  9. tcsizmadia's Avatar
    Szia, sajnos T-n kell BIS előfizet�s a BBM-hez, m�g BlackBerry 10-es k�sz�l�k eset�n is
    04-27-14 11:46 PM
  10. dvarnai's Avatar
    Pff sz�gyen hogy ezt megtehetik :/ k�szi sz�pen a v�laszt, lesz akkor egy utam ma a tmobilehoz, lemondani a netplusz l-t �s aktivaltatni a bis-t �jra
    04-27-14 11:51 PM
  11. tcsizmadia's Avatar
    Az a durva az eg�szben, hogy az iPhone �s Android előfizetőknek ugyeb�r nem kell BIS ;-) Ezt nem tudj�k nekem megmagyar�zni soha..
    04-27-14 11:59 PM
  12. dvarnai's Avatar
    Ahogy n�zem legal�bb olcs�bban j�n ki az a plusz 1 giga adatforgalom mintha netplusz l-t haszn�lnak, meg ha csak 500ftal is, de legal�bb elvben kompenzalnak a hulyesegukkel
    04-28-14 12:14 AM
  13. dvarnai's Avatar
    Na most voltam tmobileban az alleeban, az egy dolog hogy az ugyfelszolgalatosnak fogalma sem volt bbrol de az hogy ki van �ll�tva egy q5 �s mell� kirakva hogy blackberry q10 ... aktivalnom kell a bis-t mint bb10 előtt vagy mennie k�ne r�gt�n? Mert egyelőre m�g nem mennek el bbm-n �zenetek
    04-28-14 03:39 AM
  14. tcsizmadia's Avatar
    Na most voltam tmobileban az alleeban, az egy dolog hogy az ugyfelszolgalatosnak fogalma sem volt bbrol de az hogy ki van �ll�tva egy q5 �s mell� kirakva hogy blackberry q10 ... aktivalnom kell a bis-t mint bb10 előtt vagy mennie k�ne r�gt�n? Mert egyelőre m�g nem mennek el bbm-n �zenetek
    Na ez j� k�rd�s, mert �n anno r�gi BlackBerryről migr�ltam Z10-re. Szerintem ha holnapig nem javul meg, h�vd fel őket!
    M�s szolg�ltat�n�l sem jobb a helyzet sajnos
    04-28-14 03:51 AM
  15. gollicz's Avatar
    Elvileg egy ki bekapcs utan mennie kell...
    04-28-14 04:38 AM
  16. gollicz's Avatar
    Egy kerdes, lehet valahogyan a password keeper programban tarolt jelszavakat kulso alkalmazassal szerkeszteni? Ha nem, milyen password keeper alkalmazast hasznaltok ti, aminek van nativ appja pc-n es bb-n is?
    04-28-14 04:43 AM
  17. dvarnai's Avatar
    Elvileg egy ki bekapcs utan mennie kell...
    soft (bekapcs gombos) es hard (volume up/down) reset utan sem megy
    04-28-14 04:53 AM
  18. gollicz's Avatar
    Bb10-nel nem kell belepni a honlapjukra, a 10-es sw tudja a mail beallitasokat kezelni, eleg ha a szolgaltato aktivalja a BIS-t. Ha a terero ikon melett latod a bb jelet, akkor aktiv a szolgaltatas, ha nem akkor a bbm sem fog menni. Ha nem megy hid fel a bb ugyfelszolgalatukat.
    04-28-14 04:58 AM
  19. gollicz's Avatar
    06 80 630 160
    04-28-14 04:59 AM
  20. petogy's Avatar
    Sziasztok! Valami inf� van esetleg arr�l, hogy Q10-re mi�rt nincs viber?
    2B2B3CE5

    Posted via CB10
    04-28-14 07:10 AM
  21. petogy's Avatar
    Bocs! Az ekezetek miatt inkabb ujra irom
    Szoval az erdekelne, hogy van-e valami info arrol, hogy Q10-re miert nincs viber? Koszi

    2B2B3CE5

    Posted via CB10
    04-28-14 07:15 AM
  22. dvarnai's Avatar
    valamelyik subforumban fentvan a BlackBerry worldbol letoltott apk f�jl, azt lehet sideloadolni �s t�k�letesen műk�dik q5/10en, majd otthonr�l belinkelem ha addig nem talalnad meg

    edit:

    http://forums.crackberry.com/blackbe...orking-926400/
    Last edited by dvarnai; 04-28-14 at 09:20 AM.
    04-28-14 08:33 AM
  23. petogy's Avatar
    Koszi szepen! Probalkozom

    Posted via CB10
    04-28-14 09:52 AM
  24. petogy's Avatar
    Koszonom a segitseget! Sikerult
    Remelem lassan erre is lesz hivatalos!

    Posted via CB10
    04-28-14 01:46 PM
  25. icezozo's Avatar
    szepen jonnek a BB-sek !
    zeight likes this.
    05-02-14 02:06 PM
693 ... 89101112 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD