1. zeight's Avatar
    T-s Q5-et mar sokadszorra raztak le szuklatokoru emberkek akik minden aron f�ggetlen telot akarnak, szoval van vkinek jo tapasztalata ilyen netes "unlock code" vasarlassal? 37.5$ eddigi legjobb ajanlat amit talaltam de megnyugtatobb volna ha hallanek egy masnal mar bevaltat.

    This is my Q-mpanion
    04-17-14 11:14 AM
  2. pystha's Avatar
    miert jobb az ftp a gyari smb funkciohoz kepest? Ha jol tudom az utobbi gyorsabb tobb file mozgatasa eseten es talan ez a gyakoribb telefonoknal (kepek,zene stb) Linux alol tokeletesen mukodik nekem a smb


    This is my Q-mpanion
    Nem azt mondtam, hogy jobb. Azt mondtam, hogy FTP-vel elerheto a tartalom.
    Nem minden linux disztro jon smb-vel gyarilag telepitve. Nalam pl nincs smb es nem is fogom feltelepiteni csupan a BB kedveert ugyanis ezen kivul nincs mire hasznalnom.
    04-17-14 03:38 PM
  3. rodosto13's Avatar
    Szia, a Bellshare fejleszt?inek nem er?ss�ge a marketing (�n 2 h�napja �rtam nekik, az�ta is v�rom a v�laszt), de itt a f�rumokon is rengetegszer felr�tt�k nekik. Sz�val ott szerintem nem lesz seg�ts�g, hanem ebben a topicban ( http://forums.crackberry.com/showthread.php?t=889239 ) keresd pfluger tagot, ? fejleszt? ott a c�gn�l (vagy ? maga a c�g, ki tudja ) �s �rj neki PM-et, vagy a topicban is ki�rhatod a probl�m�t, �s majd v�laszol (�ltal�ban 24 �r�n bel�l).
    Volt ott m�snak is ilyen probl�m�ja, kell az email bizonylatnak

    �dv

    Posted via CB10
    04-17-14 04:15 PM
  4. gollicz's Avatar
    Szia, a Bellshare fejleszt?inek nem er?ss�ge a marketing (�n 2 h�napja �rtam nekik, az�ta is v�rom a v�laszt), de itt a f�rumokon is rengetegszer felr�tt�k nekik. Sz�val ott szerintem nem lesz seg�ts�g, hanem ebben a topicban ( http://forums.crackberry.com/showthread.php?t=889239 ) keresd pfluger tagot, ? fejleszt? ott a c�gn�l (vagy ? maga a c�g, ki tudja ) �s �rj neki PM-et, vagy a topicban is ki�rhatod a probl�m�t, �s majd v�laszol (�ltal�ban 24 �r�n bel�l).
    Volt ott m�snak is ilyen probl�m�ja, kell az email bizonylatnak

    �dv

    Posted via CB10
    Szia,

    Koszonom, majd megnezem... Nekem egyebkent eleg gyorsan valaszoltak (kb 10 percen belul megkaptam a hibajegy szamat). Ma is irtak a bejelentesem statuszarol, hogy a bb valaszat varjak... Megvarom mi lesz a vegkifejlet.
    04-17-14 05:22 PM
  5. phunkypete's Avatar
    T-s Q5-et mar sokadszorra raztak le szuklatokoru emberkek akik minden aron f�ggetlen telot akarnak, szoval van vkinek jo tapasztalata ilyen netes "unlock code" vasarlassal? 37.5$ eddigi legjobb ajanlat amit talaltam de megnyugtatobb volna ha hallanek egy masnal mar bevaltat.

    This is my Q-mpanion
    En a fuggetlenites.com-ot ajanlom, nem olcson, de jol, megbizhatoan dolgoznak. Tobbszor hasznaltam mar a szolgaltatasukat, mindig jo kodot kuldtek.
    Ellentetben tobb kulfoldi oldallal, ahol fizetes utan kozoltek, hogy ja, bocs, megsem tudnak hozza kodot... ilyenkor jo, ha az ember PayPal-lal fizet, ott az ilyen esetekben vissza tudja kerni a penzt.
    04-17-14 11:20 PM
  6. zeight's Avatar
    Nem azt mondtam, hogy jobb. Azt mondtam, hogy FTP-vel elerheto a tartalom.
    Nem kotekedes volt...lenyeg hogy megvalaszoltuk a Linuxos kerdest

    (egyebkent a smb mukodik usbn keresztul is pb tegnap este 4.1M/s dolgozott igy, ezt a kis szosszenetet meg az usb contra BlackBerry link hez irtam ide)

    This is my Q-mpanion
    04-18-14 12:46 AM
  7. TARTYOM's Avatar
    Koszonom a valaszokat!

    Azt, hogy a BB hub milyen gyorsan friss�tsen hol lehet beallitani? Csak mert ha elolvasok a telefonon egy emailt akkor a webes feluleten az ertesites meg percekig uj emailt jelez, �s ez vissza fel� is igaz
    04-18-14 07:35 AM
  8. Berryka's Avatar
    Sziasztok, tudna valaki segiteni? Letoltottem a Mireo GPS appot, de miutan bezartam tobbet nem tudtam elinditani. Toroltem, es ujra telepitettem, el is indult a progi, de en naiv megint bezartam, es amikor ujra meg akartam nyitni, ismet csak nem indult el... szeretnek valami offline navigaciot... van valakinek otlete? Elore is koszi. Erika

    Posted via CB10
    04-18-14 08:09 AM
  9. pystha's Avatar
    A Mireo Don't Panic az egyetlen nativ BB offline navigacio.. ha jol tudom.
    Nalam gond nelkul mukodik es szerintem egy kituno program. Meg is vasaroltam az Europa terkepeket..
    Probaltad esetleg ujrainditani a telefonodat es ujra megprobalni?
    A masik varians a Sygic nevu android progi ami ugyancsak tokeletesen mukodik de nem a legegyszerubb feltelepiteni na meg ugye nem egy nativ alkalmazas.
    Berryka likes this.
    04-18-14 09:30 AM
  10. zeight's Avatar
    Nekem meg csak olyan hibam volt a mireoval hogy ossze vissza vette be a dolgokat, de azt egy ujrainditas megoldotta, passz hogy ezt mi okozhatja (meg egyszer lefagyott hataratlepes kozben)

    This is my Q-mpanion
    Berryka likes this.
    04-18-14 11:18 AM
  11. MercCrem's Avatar
    En az androidos Igo 8 at raktam fel.
    Tokeletes.
    Vegigneztem en is mindent,de az a velemenyem,ennel jobb nincs.
    Meg az Egerut ami jol vegzi a dolgat,de igazabol felenk nincs annyi dugo.


    Pin:2AC71B8C
    Berryka likes this.
    04-18-14 12:54 PM
  12. ceftriaxone's Avatar
    Sorry for not using Hungarian, I am from Serbia, and I need your help ;-)
    I would like to buy z30 in Hungary. Could somebody please give me advice about places with best prices? I prefer Szeged, because it's closest to me. Thank you in advance

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    04-18-14 05:38 PM
  13. czifrajoco's Avatar
    Az iGo offline navig�ci� nagyon j�l műk�dik Z10-en!
    Ezt a verzi�t tudom aj�nlani, a belső mem�ri�b�l telep�tsd.

    v9.6.29.383117
    Berryka likes this.
    04-19-14 04:02 AM
  14. Berryka's Avatar
    Nagyon koszonom a valaszokat. Ujrainditottam de semmi valtozas. Biztosan en benazok, de ugyanugy beugrik inditasnal a fekete kepernyo, mintha indulna, azutan viszont visszadobja a kezdokepernyot.
    Joco,mi az, hogy belsomemoriabol telepiteni?
    Egy amatorrel alltok szemben, de gondolom, ez most egyertelmuve valt
    (Mentsegemre legyen mondva: amator vagyok, de nagyon lelkes )
    04-19-14 04:30 AM
  15. zeight's Avatar
    Szerintem csak arra gondolt hogy az igo mappat ami a terkepeket poi-t stb tartalmaz a belso memoriaba dobd be (mivel nem hasznaltam csak tipp de az igo alapbol az sdre dobna magat de ahogy eddig neztem android progik sdnek latjak a belsot externalSDnek a kulso tart)
    Berryka likes this.
    04-19-14 06:01 AM
  16. NeDeRo's Avatar
    Nevjegyek szerkesztese.

    Sziasztok letezik BBQ10-re olyan progi amivel a keszuleken talalhato kontaktokat szerkeszteni lehet a PC-n? Gondolok itten amit a Nokia zsenialisan megoldot a Nokia PC Suite seg�tsegevel.

    Posted via CB10
    04-19-14 03:58 PM
  17. MercCrem's Avatar
    Nevjegyek szerkesztese.

    Sziasztok letezik BBQ10-re olyan progi amivel a keszuleken talalhato kontaktokat szerkeszteni lehet a PC-n? Gondolok itten amit a Nokia zsenialisan megoldot a Nokia PC Suite seg�tsegevel.

    Posted via CB10
    Egy ilyen program engem is erdekelne.


    Pin:2AC71B8C
    04-20-14 03:34 AM
  18. molnarzso's Avatar
    Egy ilyen program engem is erdekelne.


    Pin:2AC71B8C
    A gmailben tarolt nevjegyek a gmail webes feluleten szerkeszthetoek majd atvandorolnak a telefonra.

    Tapatalk BB Q10
    04-20-14 05:15 AM
  19. Nordiska's Avatar
    A laptopom procij�t felforralja az oldal..

    Nem l�pek be sokat, ny�ron s�tni lehet majd ezzel. :-)

    A Magyar BlackBerry Klub BBM csatorn�ja beindult. Gondolom mindenki hallott m�r r�la a C0031C7E3 ...

    Vegy�tek fel. K�sz�nik Zoz��k is... /Hagyjuk őket pi�lni... :-D /
    04-20-14 07:30 AM
  20. TARTYOM's Avatar
    Nem fontos a belsore telepitened, nekem is a kulson van es megy minden tokeletesen. Osszesen annyi hibat velten felfedezni, hogy a telepitest kovetoen nem megy a hang de ha kilepsz majd ujra vissza akkor jo lesz.

    Szint�n v9.6.29.383117 verzi�.
    Berryka likes this.
    04-20-14 11:06 AM
  21. NeDeRo's Avatar
    K�szi kiprobalom a Gmail lehetoseget.

    Posted via CB10
    04-21-14 12:29 AM
  22. zeight's Avatar
    Kellemes Husveti Unnepeket

    This is my Q-mpanion
    04-21-14 01:01 AM
  23. TARTYOM's Avatar
    Valakinek siker�lt elind�tani olyan droidos alkalmaz�sokat mint pl a The Walking Dead - Season One ?
    04-21-14 07:29 AM
  24. czifrajoco's Avatar
    Nagyon koszonom a valaszokat. Ujrainditottam de semmi valtozas. Biztosan en benazok, de ugyanugy beugrik inditasnal a fekete kepernyo, mintha indulna, azutan viszont visszadobja a kezdokepernyot.
    Joco,mi az, hogy belsomemoriabol telepiteni?
    Egy amatorrel alltok szemben, de gondolom, ez most egyertelmuve valt
    (Mentsegemre legyen mondva: amator vagyok, de nagyon lelkes )
    Szia!

    �gy �rtettem, hogy az iGo mapp�t �s a telep�tő f�jlt a mem�ria k�rty�ra m�sold, onnan telep�tsd. Zeight, igazad van, vannak verzi�k, amelyek sd-ről is j�l futnak, az, amit aj�nlottam nem m�xik mem� karir�l, valamilyen hiba�zenettel kil�p.

    Berryka! Mi sem ezt tanultuk az iskol�ban, ha tudunk, seg�t�nk !!!
    Berryka likes this.
    04-22-14 01:06 AM
  25. Berryka's Avatar
    Sziasztok, felve es csak nagyon halkan jelzem, hogy a Sygic-ot sikerult raeroltetnem a telefonomra... Van ugy, hogy a beallitasok ideje alatt egyszer csak kilep a programbol, de amikor elindul a navigalas, onnantol kifogastalanul fut. Mivel iszonyat nagy a program, ezert teszek meg egy kiserletet a Mireoval, de ha most sem akar velem "egyuttmukodni", akkor buktak egy vasarlot...

    Ja! En vagyok olyan bator, es nem tettem memoria kartyat a telefonomba... mivel mindent lementek, ezert nem ereztem szuksegesnek, ugyhogy nalam nincs eselye az SD-re mentesnek.

    Joco! Azt esetleg meg tudod mondani, hogy az Igo offline progi terkepestol, kb mekkora helyet igenyel? Mert, ha kisebb, mint a Sygic, akkor lehet, hogy megkuzdok vele

    Elore is koszi.

    Szep napot Nektek, Erika
    04-22-14 01:52 AM
693 ... 7891011 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD