1. MercCrem's Avatar
    Nalam megy rendesen a legujabb viber Z-10 en.

    Pin:2AC71B8C
    04-12-14 11:38 AM
  2. TARTYOM's Avatar
    �dv!

    Egy teljesen �j �s laikus Z10 haszn�l� vagyok (ez az első BB telefonom, előtte sok �vig droid), �s lenne p�r k�rd�sem:

    • GPS -t a telefon mag�t�l kapcsolgatja ki �s be?
    • Ha elolvasok egy emailt a telefonon (gmail) akkor google mi�rt jelzi olvasatlannak webes fel�leten ugyan azt a mailt?(visszafel� is igaz)
    • Megoldhat�, hogy a dropbox automatikusan felt�ltse (kiz�r�lag wifin!) a k�sz�tett k�peket / vide�kat?
    • Megoldhat� (lehetőleg ingyen), hogy ne csak piros leddel jelezzen vissza a telefon ha x-y alkalmaz�snak jelezhetn�ke van? (zavar a piros, mert a droidon ez az alacsony t�lt�tts�gi szintet jelezte)
    • BB Link mi�rt csak ilyen 200kb/s es sebess�ggel m�sol �t a telefonra adatokat? (m�g pl droidon az AirDroid MB/s es sebess�ggel csin�lta ugyan ezen a wifi h�l�zaton)
    • Lehet �ll�tani a k�l�nb�ző �rtes�t�sek hangerej�t? K�l�n-k�l�n mindegyik�t, ne csak glob�lisan.


    + 1: Hogyan lehet be�ll�tani, hogy az �breszt�si időt kijelezze a lockscreen-en is?
    ++1: Ha az �bresztőt be�ll�tom, �s bez�rom a multi taskos ablak�t, att�l m�g �breszteni fog?

    Egyenlőre egy nap haszn�lat ut�n ennyi mer�lt fel bennem, ha ak�r egyre is v�laszt kapok m�r boldog leszek.
    Last edited by TARTYOM; 04-13-14 at 09:14 AM. Reason: plus information
    04-13-14 08:57 AM
  3. MercCrem's Avatar
    A vilagitas: color id free(van pro), call assistant,bebuzz10 pro (fizetos,de a legjobb)
    Ebreszto mukodik.
    Adatatvitel nalam is 250-340kb.Gyari usbvel 1.1Mb korul.
    A tobbit az ekezetek miatt nem tudom elolvasni.

    Ui: Ha esetleg valaki nem ismerne letezik crackbery app:
    http://appworld.blackberry.com/webst...ntent/23281874






    Pin:2AC71B8C
    04-13-14 11:33 AM
  4. fbkaroly's Avatar
    hello,

    kernek mindenkit hogy itt hanyagoljuk az ekezeteket, nagyon gazos olvasni

    udv
    04-13-14 12:35 PM
  5. zeight's Avatar
    Dropboxban van csak wifi sync de nincs kepek feltoltese. Vmi a onedriveban van de azt sose probaltam

    A GPS-t kibekapcsolhatod de alapvetoen akkor kapcsolbe ha egy app hasznalna aminek engedelyezve van, pl idojaras, netradio, fitnesz progi de annak ugyis latod az ikonjat ha epp hasznal a telefon helyzetmeghatarozast

    Hja a gmail kerdes mivel nem azonnal szinkronizal azert latod ugy (gondolom en mert noha kb fel evente hasznalom a webes feluletet nincs 500olvasatlan emailem )
    This is my Q-mpanion
    04-13-14 01:16 PM
  6. KovezsdiGabor's Avatar
    Sziasztok!

    Valaki tud valamit err�l a BlackBerry Experience-rol? Kolnben is lesz egy, en nagyon szivesen elmennek...

    New BlackBerry Experience events engage global enterprise customers | Inside BlackBerry

    http://el.blackberry.com/LP=173?utm_...submission|ww|
    04-14-14 05:11 AM
  7. gollicz's Avatar
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy 1eve kb megvettem a berry weather programot. Javitasra ment a telefonom (bold 9900), letoroltem mindent rola. Viszont uninstall helyett a delet-re nyomtam... Es most nem latom a telepitheto alkalmazasok kozott, es ha megkeresem a boltban akkor meg kellene vennem ujra ha fel szeretnen telepiteni.

    Tudja valaki a megoldast?


    K�ldve az �n iPad-ről Tapatalk haszn�lat�val
    04-14-14 05:54 AM
  8. dm13dv1b's Avatar
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy 1eve kb megvettem a berry weather programot. Javitasra ment a telefonom (bold 9900), letoroltem mindent rola. Viszont uninstall helyett a delet-re nyomtam... Es most nem latom a telepitheto alkalmazasok kozott, es ha megkeresem a boltban akkor meg kellene vennem ujra ha fel szeretnen telepiteni.

    Tudja valaki a megoldast?


    K�ldve az �n iPad-ről Tapatalk haszn�lat�val
    Elso korben irnek a keszitonek, ok tudjak ki vette meg es ki nem

    Tapatalk BBZ10 2AC1ABF1
    04-15-14 03:47 AM
  9. MercCrem's Avatar
    Kaptal emailt is a vasarlasrol.Kettot is.A BlackBerry boltbol es a paypaltol. Ha esetleg nincsenek meg meg a paypal elozmenyekben megtalalod.

    Pin:2AC71B8C
    04-15-14 04:24 AM
  10. pystha's Avatar
    BOX-nal es OneDrive-nal lehetseges a fenykepek automatikus feltoltese. (meg lehet szabni, hogy csak WIFI-n toltson fel)
    04-15-14 04:51 AM
  11. gollicz's Avatar
    Kaptal emailt is a vasarlasrol.Kettot is.A BlackBerry boltbol es a paypaltol. Ha esetleg nincsenek meg meg a paypal elozmenyekben megtalalod.

    Pin:2AC71B8C
    Meg is vannak ezek a mailek, sot a vasarlasaim kozott is latom a progit, de megsem engedi letolteni, csak ha ujra fizetek erte. Van esetleg valami mail cim, ahova lehet ilyen esetben irni a BB-nel? Mert en nem talaltam semmi elerhetoseget...


    K�ldve az �n iPad-ről Tapatalk haszn�lat�val
    04-15-14 06:12 AM
  12. zeight's Avatar
    Nem 100% hogy ez igy van amit mondok de nekem is volt mar (bar inkabb a playbooknal) hogy kiirta hogy bocs de fizess hiaba vettem meg mar regebben �s amikor aztan beadtam a derekam mondvan nem erdekel 89C letudom nyelni egyszer egy evben akkor a rendszer utana mar mondta "hogy ja te ezt mar megvetted" es egyszeruen siman letoltotte. Szoval amit igazan mondani szeretnek hogy nem biztos hogy mert azt irja kene megint fizetned (de mondom nem 100%)

    This is my Q-mpanion
    04-15-14 07:26 AM
  13. gollicz's Avatar
    Sajnos nalam ez nem mukodott...
    Virtualis kartyaval probaltam, nem engedelyeztem ra keretet.
    Keresek valami mail cimet, es irok nekik...
    Azert koszonom a segitseget!
    04-15-14 09:15 AM
  14. zeight's Avatar
    Sry ez volt az egyetlen ami beugrott

    This is my Q-mpanion
    04-15-14 11:17 AM
  15. gollicz's Avatar
    Sry ez volt az egyetlen ami beugrott

    This is my Q-mpanion

    Irtam a fejlesztonek, kaptam ugyszamot meg minden... tal�n ok tudj�k kihez kell fordulni a BB-nel...
    Ha sikerul elintezni, akkor majd megosztom itt is a dolgot, hatha kerul mas is ilyen helyzetbe.
    04-15-14 01:29 PM
  16. TARTYOM's Avatar
    Nalatok is melegszik rendesen a telefon ha megy a wifi �s k�zben van haszn�lva?
    Mobilnettel ilyen nincs
    04-15-14 01:57 PM
  17. zorromoto's Avatar
    Nalatok is melegszik rendesen a telefon ha megy a wifi �s k�zben van haszn�lva?
    Mobilnettel ilyen nincs
    Sajna igen. Ezt tapasztaltam �n is. Sz�momra �rthetetlen ilyet �n m�g soha nem tapasztaltam egyetlen telefonn�l sem.
    Valami olyasmi a magyar�zat hogy ilyenkor megnoveli az antenna teljes�tm�nyt �s az�rt melegszik. Sz�val probl�ma, mert nem csak melegszik hanem zab�l is .
    04-15-14 04:36 PM
  18. pystha's Avatar
    Nalam a WIFI folytonosan be van kapcsolva 24/24 es nem eszleltem semmifele melegedest.
    Viszont tolteskor meg jatek kozben (pl Real Racing 3) melegedni szokott (Z10 STL100-1)
    04-15-14 04:53 PM
  19. zeight's Avatar
    Altalanos hasznalat mellett nem, de mondjuk egy kiadosabb skype hivas utan erezni hogy vmivel melegebb (bar tokban van hogy valojaban mennyire meleg, passz) SQR100-2

    This is my Q-mpanion
    04-15-14 10:52 PM
  20. TARTYOM's Avatar
    Akkor megnyugodtam, hogy nem csak egyedi �s elszigetelt dolog. Egy reportot az�rt meg�rhet a BB fele?

    A kerdeseimet pedig ismet felteszem, ekezetek nelkul, legalabbis megprobalok ugy irni

    • Megoldhato, hogy a dropbox automatikusan feltoltse (kizarolag wifin!) a keszitett kepeket / videokat?
    • Megoldhato (lehetoleg ingyen), hogy ne csak piros leddel jelezzen vissza a telefon ha x-y alkalmazasnak jelezhetneke van? (zavar a piros, mert a droidon ez az alacsony toltottsegi szintet jelezte)
    • BB Link miert csak ilyen 200kb/s es sebesseggel m�sol at a telefonra adatokat? (mig pl droidon az AirDroid MB/s es sebesseggel csinalta ugyan ezen a wifi halozaton)
    • Lehet allitani a k�lonbozo ertesitesek hangerejet? Kulon-kulon mindegyiket, ne csak globalisan.
    • Hogyan lehet beallitani, hogy az ebresztesi idot kijelezze a lockscreen-en is?


    Illetve Linux-ra van valamilyen BB Link fele szoftver? Szeretnek Majusban atallni az ujonnan megjeleno Linux Mint LTS-re.
    04-16-14 07:31 AM
  21. zeight's Avatar
    Reszletekben mar mas is valaszolt egy ket kerdesedre. Amikre en is tudom a valaszt ropboxal nem oldhato meg, lehet olyan hogy ne csak pirossal villogjon de kulon szoftver nelkul csak a partnerekhez lehet mast beallitani amugy bebuzz vagy hub++javasolt. Lockscreenen szerintem kulon nem beallithato hogy lasd az �breszt�s idejet csak az ejszakai modban latod. Az hogy az USB kapcsolatod miert ilyen lassu nem tudom wifin is minimum 400kval huzza at a dolgokat, ftp 1.2-1.6 m az atlag neha gyorsabb is. Emiatt nem is hasznalok kabelt ahol van wifi, igy legalabb elo se kell venni a telefont a zsebembol. Linuxra nincs ilyen program de a hattertart ugyan ugy felismeri csak a telefonban allisd be hogy Windows csatlakozas ha auton van vmiert nem megy. Ha vmi kimaradt sry vagy nem tudtam a valaszt

    This is my Q-mpanion
    04-16-14 12:19 PM
  22. pystha's Avatar
    Illetve Linux-ra van valamilyen BB Link fele szoftver? Szeretnek Majusban atallni az ujonnan megjeleno Linux Mint LTS-re.
    Link fele softwer nem letezik viszont leoltheted az FTP Server nevu progit a BB World-rol es egy FTP kliensel fel tudsz kapcsolodni a keszulekre linux-rol. (persze windows-rol is). Ez altal elerheto ugy a belso memoria mint a memoria kartya tartalma.
    Ha a tartalom elorhetosegnel tobbre van szukseged akkor nem tudok mit mondani. Esetleg Linux alatt Vine alol megprobalhatod futtatni a BB Linket de fogalmam sincs ha mukodik mert nem probaltam.
    04-16-14 12:47 PM
  23. pystha's Avatar
    • Megoldhato, hogy a dropbox automatikusan feltoltse (kizarolag wifin!) a keszitett kepeket / videokat?
    Erre mar egyszer valaszoltam de lehet nem voltam en vilagos vagy elsiklottal a valasz folott.
    Dropbox-al NEM lehet megoldani viszont a BOX-al es a OneDrive-al igen. (meginditod a BOX-ot vagy a OneDrive-ot es rogton az elso oldalon ott a beallitas kapcsolo)
    04-16-14 12:55 PM
  24. zeight's Avatar
    Link fele softwer nem letezik viszont leoltheted az FTP Server nevu progit a BB World-rol es egy FTP kliensel fel tudsz kapcsolodni a keszulekre linux-rol. (persze windows-rol is). Ez altal elerheto ugy a belso memoria mint a memoria kartya tartalma.
    miert jobb az ftp a gyari smb funkciohoz kepest? Ha jol tudom az utobbi gyorsabb tobb file mozgatasa eseten es talan ez a gyakoribb telefonoknal (kepek,zene stb) Linux alol tokeletesen mukodik nekem a smb


    This is my Q-mpanion
    04-16-14 11:13 PM
  25. Aljean Thein's Avatar
    200th

    Posted via CB10
    04-17-14 12:11 AM
693 ... 678910 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD