1. zeight's Avatar
    En Led szin valtasra a Bebuzz hasznalom ha csak arra kell akkor jo, de messze nem tokeletes van par olyan kisaprosag ami azert hebe-hoba felbasz

    Q10 is my Qmpanion
    07-24-14 11:56 PM
  2. pystha's Avatar
    Led sz�n v�laszt�sra a Watcher programot aj�nlom. Egy�b funkci�kat is tud.

    Posted via CB10
    07-25-14 07:02 AM
  3. Phityukaaa's Avatar
    k�szi a v�laszokat. ezek viszont fizetős appok. nem szeretn�k fizetni olyan valami�rt, amit a telefonnak alapb�l tartalmaznia kellene
    07-27-14 10:56 AM
  4. pystha's Avatar
    90 cent csaknem akadaly?

    Posted via CB10
    07-27-14 11:56 AM
  5. zeight's Avatar
    Eloszor en sem ertettem 200 huf miert akadaly vkinek, de amugy egy csomo "penzen kivuli "akadalya is lehet. Megszokta...pl droidrol tert at, vagy fiatal es nem rohangal bankkartyaval (bocsi pityuka csak egy tipp nem a korodat akarom firtatni) a lenyeg BlackBerry nem olyan nagy divat az ingyenesseg plane a kis szamban ertekesitett telefon miatt (is, gondolom en) de amugy ha ezekre a programokra faj a fogad akkor a varakozas is lehet egy opcio ha sokallod az arat. en is egy jo par programot betudtam szerezni valami par napos akcio kereteben a multban, ingyen. Persze ezt nem tudom 100% garantalni de egy lehetoseg. Ha uj infot nem tartalmazott ez a szoveg akkor sry

    Q10 is my Qmpanion
    07-27-14 12:23 PM
  6. Phityukaaa's Avatar
    sosem volt m�g androidom. okos telefon csak blackberry (b�r egy ideje m�r figyelemmel k�vetem az ubuntu phone fejlőd�s�t is. a jelenlegi Z10emet lehet arra fogom majd lecser�lni a j�vőben)
    . ha ezt a p�nz hajh�sz�st folytatj�k a c�gn�l, szerintem sok v�s�rl�t�l esnek majd el. szerintem sokan vagyunk, akik nem akarnak fizetni az appok�rt. androidra torrentről megoldhat� ez a probl�ma.
    07-27-14 04:53 PM
  7. pystha's Avatar
    Ha valami ingyen van az akkor az alalaban olyan is. Vagy az adataidat akarjak megkapni, vagy agyonreklamoznak, esetleg bannerek. En szemely szerint emiatt inkabb kifizetek mondjuk 1$-t mert ettol ugyan nem leszek szegenyebb.
    A masik dolog meg az, hogy az a bizonyos fejleszto is meg kell eljen valamibol (en is programozo vagyok, that tudom milyen). Azon kivul ha penz jon be belole akkor valoszinuleg tovabb fejleszti, tokeletesiti az app-ot, ha pedig nem akkor valoszinuleg tobbet nem fog vele foglalkozni.
    Ez persze csak az en velemenyem. Kinek a pap, kinek a papne.

    Posted via CB10
    07-28-14 02:32 AM
  8. zeight's Avatar
    Valaki probalkozott mar freemail es BlackBerry 10 "parositasaval"? Ha igen irja mar meg legyen oly szives mert en is ugy probaltam segiteni mason, de rohadt hamar kudarcot vollattam

    Q10 is my Qmpanion
    07-31-14 12:31 PM
  9. Phityukaaa's Avatar
    HUB - be�ll�t�sok - email fi�kok - fi�k hozz�ad�sa.
    �gy?
    07-31-14 03:33 PM
  10. zeight's Avatar
    Hat most komolyan letagloztal
    A szolgaltatoi beallitasokra gondoltam mivel a neten talaltak nem valtak be es 10 percenkent teloba bediktalva jo lassu, ezert kertem volna vmi tuti tippet

    Q10 is my Qmpanion
    08-01-14 12:37 AM
  11. Phityukaaa's Avatar
    teh�t segitett, remek
    08-01-14 11:41 AM
  12. mlaszlo67's Avatar
    Szisztok!
    Van olyan lehetőseg,hogy amikor cs�r�g a telefon akkor ne hagyja abba cs�rgest ha hozz��rek a kijelzőh�z.
    M�r p�r h�vast elmulasztottam mert a zsebemben volt es j�form�n meg se sz�lalt mert hozz�m �rt.
    Előre is k�sz�n�m a v�laszokat.
    08-02-14 01:58 PM
  13. BlackBerryUsers10's Avatar
    Csatlakozzatok!!
    BlackBerry Users10 C0027B72D



    Posted via CB10
    08-03-14 06:06 AM
  14. pystha's Avatar
    Szisztok!
    Van olyan lehetőseg,hogy amikor cs�r�g a telefon akkor ne hagyja abba cs�rgest ha hozz��rek a kijelzőh�z.
    M�r p�r h�vast elmulasztottam mert a zsebemben volt es j�form�n meg se sz�lalt mert hozz�m �rt.
    Előre is k�sz�n�m a v�laszokat.
    Sajnos erre egyel?re nincs megold�st.

    Posted via CB10
    08-03-14 11:19 AM
  15. czifrajoco's Avatar
    Sziasztok!

    Arra keresek megold�st, hogy f�lhallgat�n kereszt�l is halljam ha cs�r�g a telefon.
    L�tezik erre alkalmaz�s, vagy be�ll�t�si lehetős�g?
    Z10 STL100-1 10.2.1.2976
    08-03-14 11:48 AM
  16. videoteam's Avatar
    Ha aktiv tokot hasznaltok akkor nem hagyja abba a csorgest csak ha kiveszitek belole, vagy megnyomjatok a hangero gombot

    Posted via CB10
    08-05-14 03:24 PM
  17. czifrajoco's Avatar
    Sziasztok!

    Pr�b�lta m�r valaki feltenni a 10.3-at? �rogatj�k, hogy j�l műk�dik a 10.3.0.700, de csak abban az esetben, ha a 10.3.0.296 bar f�jlait telep�tj�k hozz�. OK, de azt hogyan? Feltessz�k a rendszert, �s egyszerűen csak beh�zzuk a bar f�jlokat a Sachesi-ba? Vagy mi ennek a m�dja?
    08-07-14 01:49 PM
  18. eventus7's Avatar
    Nekem fent volt a 700-as Q10-en, kicsit m�sabb, mint egy kisziv�rgott. 296b�l csak bizonyos .bar f�jlokat lehet csak feltenni. Haszn�lhat� napi szinten.

    Sziasztok!

    Pr�b�lta m�r valaki feltenni a 10.3-at? �rogatj�k, hogy j�l műk�dik a 10.3.0.700, de csak abban az esetben, ha a 10.3.0.296 bar f�jlait telep�tj�k hozz�. OK, de azt hogyan? Feltessz�k a rendszert, �s egyszerűen csak beh�zzuk a bar f�jlokat a Sachesi-ba? Vagy mi ennek a m�dja?
    08-09-14 09:26 AM
  19. Phityukaaa's Avatar
    Hali, megint �n vagyok.
    valami j� torrent appot aj�nlhatn�tok. k�sz�n�m
    08-12-14 11:01 AM
  20. zeight's Avatar
    Hali, megint �n vagyok.
    valami j� torrent appot aj�nlhatn�tok. k�sz�n�m
    Bbw nem tartalmaz szerintem. A Snapesek nekem nem igazan mukodtek. Vagy eldobta a torrentet hibaval, vagy 0kbs/s toltott.

    Nem igazan olyan valasz amire szamitasz. De en ezt ugy oldom meg, hogy otthon a raspberry pi fut a transmission azt tudom taviranyitani a telefonnal es ha otthon lejott az "akarmi" akkor ftp-n athuzom a telefonra. Nem feltetlen egyszeru de nem kell a telon a letoltesig futtatni semmit ftp-n meg mar gyorsan jonnek a dolgok

    Q10 is my Qmpanion
    08-12-14 02:53 PM
  21. Berryka's Avatar
    Sziasztok Ujabb okos kerdesem van Ezt a problemat eddig meg minden -kevesbe okos- telefonomnal meg tudtam egyedul is oldani, de itt nem megy (Z10)... ritkan kell szamot "beutnom", valoszinuleg ezert nem is melyedtem el a temaban komolyabban... Szoval, hogy a csudaba tudom elnemitani a telefonomat sz�m bepotyoges kozben??? Hogy ne legyek nagyon ciki - mert iszonyat hangos-, rendszeresen lenemitom a teljes keszuleket es utana potyogom a szamot... Ezzel persze csak annyi a gond, hogy utana "ugy" felejtem... Otthon meg hivogathatok mindenkit vissza... Elore is koszonom! Erika
    Last edited by Berryka; 08-13-14 at 11:08 AM.
    08-13-14 08:27 AM
  22. zeight's Avatar
    Sziasztok Ujabb okos kerdesem van Ezt a problemat eddig meg minden -kevesbe okos- telefonomnal meg tudtam egyedul is oldani, de itt nem megy (Z10)... ritkan kell szamot "beutnom", valoszinuleg ezert nem is melyedtem el a temaban komolyabban... Szoval, hogy a csudaba tudom elnemitani a telefonomat sz�m bepotyoges kozben??? Hogy ne legyek nagyon ciki - mert iszonyat hangos-, rendszeresen lenemitom a teljes keszuleket es utana potyogom a szamot... Ezzel persze csak annyi a gond, hogy utana "ugy" felejtem... Otthon meg hivogathatok mindenkit vissza... Elore is koszonom! Erika
    Nem lehet

    Q10 is my Qmpanion
    08-13-14 11:59 AM
  23. czifrajoco's Avatar
    Bbw nem tartalmaz szerintem. A Snapesek nekem nem igazan mukodtek. Vagy eldobta a torrentet hibaval, vagy 0kbs/s toltott.

    Nem igazan olyan valasz amire szamitasz. De en ezt ugy oldom meg, hogy otthon a raspberry pi fut a transmission azt tudom taviranyitani a telefonnal es ha otthon lejott az "akarmi" akkor ftp-n athuzom a telefonra. Nem feltetlen egyszeru de nem kell a telon a letoltesig futtatni semmit ftp-n meg mar gyorsan jonnek a dolgok

    Q10 is my Qmpanion
    A tTorrent Lite nagyon j�l műk�dik, �n azt haszn�lom !!! Persze abb�l is a pro, hogy nem legyen a 250-es letőlt�si korl�t .
    Last edited by czifrajoco; 08-15-14 at 03:15 AM.
    08-14-14 08:30 AM
  24. Berryka's Avatar
    Nem lehet

    Q10 is my Qmpanion
    Azert koszonom
    08-14-14 10:31 AM
  25. NeDeRo's Avatar
    Sziasztok egy Q10-est hasznalok es ujabban mikor a mobilnet-t bekapcsolom a keszulek nagyon felmelegszik! 10.2.1.3247 -es verzio fut a telefonon, valakinel elofurdul ez a dolog? Lehet tenni valamit ellene?

    Posted via CB10
    08-15-14 02:36 PM
693 ... 1213141516 ...

Similar Threads

  1. WeChat still appear on the Hub after delete.
    By Khaled El Maghawry in forum BlackBerry Z10
    Replies: 13
    Last Post: 08-24-14, 01:24 AM
  2. John Chen, Please DON'T Ditch the Hub!
    By 3Dee in forum BlackBerry 10 OS
    Replies: 23
    Last Post: 03-28-14, 07:28 PM
  3. Hub and Text Messaging Home Screen Shortcuts
    By jagpreetz in forum BlackBerry Z10
    Replies: 1
    Last Post: 03-27-14, 06:51 AM
  4. Replies: 1
    Last Post: 03-26-14, 05:37 PM
  5. Foursquare in BlackBerry Hub Issue
    By carios23 in forum BlackBerry Q5
    Replies: 6
    Last Post: 03-26-14, 07:18 AM
LINK TO POST COPIED TO CLIPBOARD