1. CrackBerry Question's Avatar
    Wystawilem jedna recenzje, ktora chcialbym uzupelnic.
    01-22-15 06:55 AM
  2. KermEd's Avatar
    I can't help in Polish either, sorry! But I will translate this as well. You cannot update your review for applications as far as I know. However you can review it again next time they update it.

Nie mogę pomc w polskim albo , przepraszam ! Ale będę się tłumaczyć to za dobrze . Nie można zaktualizować swoją recenzję dla aplikacji , o ile mi wiadomo. Jednak można przejrzeć jeszcze raz następnym razem, gdy go zaktualizować .
  3. pkcable's Avatar
    To jest język angielski Forum prawdopodobnie nie może pomc tutaj. Przykro mi! Musiałem użyć Google do nawet wpisać tego.

Powiedział, że jest staram się zobaczyć, czy mogę dostać jakąś pomoc w języku polskim.
    oskarwawa1 likes this.
    01-22-15 09:12 AM
  4. KermEd's Avatar
    I can't help in Polish either, sorry! But I will translate this as well. You cannot update your review for applications as far as I know. However you can review it again next time they update it.

Nie mogę pomc w polskim albo , przepraszam ! Ale będę się tłumaczyć to za dobrze . Nie można zaktualizować swoją recenzję dla aplikacji , o ile mi wiadomo. Jednak można przejrzeć jeszcze raz następnym razem, gdy go zaktualizować .
    pkcable and oskarwawa1 like this.
    01-22-15 09:25 AM
  5. oskarwawa1's Avatar
    Thks. KermEd replied.
    pkcable likes this.
    01-23-15 09:31 AM